Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Średnia ocena użytkowników: 3,6 /5

Pojemność 15 ml
Cena 6,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny.

Cechy produktu

Rodzaj
jedwab
Właściwości
nabłyszczające, wygładzające, ochrona końcówek
Formuła
z silikonami
Opakowanie
w butelce
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1370

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,6 /5

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

Ten jedwab jest od lat hitem

Jedwab nadaje piękny wygląd włosom, nadaje im blasku i sprawia że się ładnie układają. Mała buteleczka kosmetyku sprawdzi się w podróży. Zawsze bardzo dobra cena, jedwab ogólnodostępny.

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Natura

Ocena szczegółowa:

Wszystkim znany i lubiany

Ilość wykorzystanych buteleczek tego produktu w moim przypadku jest ogromna. Bardzo lubię nakładać go na moje końcówki włosów które dziki niemu są bezpieczne i mniej się rozdajaja są mnie podatne na uszkodzenia. Serum jest lekkie a zarazem dociąża końcówki włosów tworząc na nich film ochronny. Produkt nałoży nawet na wyższa partie włosów nie powoduje obciążenia tylko ładnie się wchłania. Tani łatwo dostępny tylko mógłby być w większych opakowaniach. Z pewnością będę miała zawsze w zapasie.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

Super jakość za rozsądną cenę - włosy nie będą już matowe

Ten naturalny jedwab potrafi zapanować nad moimi włosami - włosy się nie puszą, nie są matowe, wyglądają bardziej lśniąco, są elastyczne i sprężyste. Jedwabiu nakłada się troszeczkę, nie obciążysz nim włosów. Buteleczka jest wygodna w użytkowaniu i zmieści się wszędzie gdy chcesz kosmetyk wziąć ze sobą na wakacje. U mnie świetnie się sprawdza, Miałam już kilka buteleczek tego kosmetyku - zawsze do niego wracam.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

Stary dobry Biosilk

Nie wymienię ile buteleczek zostało zużytych ale kwota jest nadal mała a produkt niezawodny.Nie rozpiszę się na temat jego działania ale jedynie dołączę się do grona jego wiernych użytkowniczek wraz z córką.Nadal włosy są dzięki niemu gładsze ,bardziej lśniące lepiej się rozczesują i pachną przez chwilę jak po wyjściu z salonu:)polecam paniom które nie wypróbowały ale ilość recenzji mówi sama za siebie że jest ich nie wiele:)

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

Piękny zapach

Jedwab doskonale radzi sobie z moimi przesuszonymi włosami. Pozostawia je wygładzone, a przy tym nie obciąża ich. Dodatkowym walorem jest piękny zapach. Polecam wypróbować.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

Kto chociaż raz nie miał go na półce niech pierwszy rzuci kamieniem!

Bez względu na kontrowersyjny skład, dostępność lub też ciągle zmieniającą się cenę, ten produkt z pewnością podbił serca polek które zmagają się z ciągłym problemem puszenia włosów. Nie znam ani jednej kobiety która nie wypróbowałaby tego specyfiku, i w sumie, nie byłaby z niego zadowolona.

Nie mam pojęcia dlaczego ale w moich rękach zawsze ląduje mała ampułka z jedwabistym specyfikiem który faktycznie pomaga moim włosom po stylizacji. Nie zwracałam nigdy uwagi na dostępność większych buteleczek- być może dostępne są głównie w hurtowniach fryzjerskich bądź online. W moim Rossku kupuję małe buteleczki które i tak okazują się być zaskakująco wydajne. Dzieje się tak dlatego, że produkt faktycznie jest bardzo gęsty i wydajny. Wystarczy niewielka ilość na pokrycie całych włosów i ich widoczne wygładzenie. To tak na prawdę jeden z niewielu specyfików które widocznie potrafią skondycjonować nasze niesforne włosy.

Odżywkę używam głównie po stylizacji aby nadać włosom błysk oraz nawilżyć je dodatkowo. Zbyt duża ilość kosmetyku potrafi jednak nadmiernie je obciążyć i stworzyć efekt tłustych strąków. Tego nie chcemy, o nie! Wystarczy rozprowadzić niewielką ilość na dłoniach i delikatnie wetrzeć palcami w kosmyki. Ja wiem, że skład to oblepiacze jednak cóż począć kiedy to dobrze działa? To nie odżywka emolientowa ani proteinowa, to nie naturalne ziołolecznictwo- to odżywka która ma imitować jedwabisty dotyk po użyciu więc cudów nie oczekujmy. Ten kosmetyk nie zrobi nam krzywdy jeśli dobrze go dozujemy, należy go traktować jako wykończenie stylizacyjne.

Ogromny plus za to, że przez lata producent nie zmienia konsystencji na bardziej wodnistą ani tego pięknego zapachu na mniej intensywny. Dla mnie złoto do którego wracam:)

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

Kocham biosilk za ten zapach !

Kocham ten jedwab już od dawna. Za konsystencje , zapach i to jak włosy wyglądają po jej użyciu. To totalny must have który powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce !

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

Uzależniający zapach.

Cześć!

Jedwab Biosilk kupiłam z polecenia mojej fryzjerki. Było to baaardzo dawno temu. Od tamtej pory kupuję go regularnie.

Mam włosy wysokoporowate. Są suche, puszą się, płaczą, a końcówki rozdwajają.

Używam różnego rodzaju olejków, ale ten jedwam przyznam,że jest jednym z lepszych.

Plusy i tylko plusy ????.

-pięknie pachnie
-jest gęsty
-bardzo wydajny
-bardzo dobrze nawilża włosy (trzeba uważać z ilością, aby ich nie obciążyć)
-wygładza je i regeneruje
-sprawia,że są miękkie i lśniące
-dobrze współpracuje z obróbką termiczną włosów
-dostępny w różnych pojemnościach
-przy regularnym stosowaniu kondycja włosów ulega poprawie

Polecam ten produkt. Naprawdę świetny. Na początek można przetestować w najmniejszej pojemności. Oczywiście większe się bardziej opłacają:)

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

Powierzchowny efekt

Stosuję po każdym myciu głowy. Bardzo dobrze nawilża moje suche końcówki, bez niego moje włosy wyglądają jak siano. Po nałożeniu jedwabiu psikam jeszcze sprayem do układania włosów marki Tresemme i modeluję suszarką i szczotką i jest dobrze. Mimo codziennego stosowania, nie zauważyłam, że jedwab naprawiał mi włosy, wnikał wgłąb i trwale nawilżał. Po nałożeniu jest efekt, po spłukaniu, efekt znika. Polecam jednak bo nie obciąża, ani nie skleja włosów.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

Godny polecenia

Świetny produkt, bardzo fajnie nawilża włosy wygładza, a przy tym pięknie pachnie, dodaje również włosom blasku co dla mnie jest świetnym atutem tego produktu jak i również nie pozostawia tłustych włosów.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

Tani a dobry

✔️Produkt znajduje się w małej buteleczce przezroczystej dzięki której można kontrolować ilość produktu.
✔️Olejku zapach jest bardzo ładny, wyczuwalny przez jakiś czas. Bardzo dobrze rozprowadza się na włosach.
✔️Po jego użyciu są delikatne w dotyku, miękkie oraz wcale nie zauważyłam puszenia.

Produkt używam od jakiegoś czasu jest on bardzo wydajny i dostępny w każdej biedronce za groszowe sprawy koło 6 zł.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Ocena szczegółowa:

Miło go wspominam, muszę znów po niego sięgnąć

Używałam go dawno temu, pamietam jak kupiłam dużą butelkę. :) W czasie kiedy go używałam, byłam bardzo zadowolona ze swoich włosów i wiele osób je chwaliło. Miałam nawet ksywkę „jedwabnowłosa” ;)

U mnie sprawiał, że miałam ślicznie, lśniące włosy, miękkie, wygładzone.
Ma przyjemny zapach.

Sama nie wiem czemu już dawno nie kupiłam kolejnego opakowania, muszę nadrobić ;)

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    768
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    751
    pochwał

    9,49

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    625
    pochwał

    9,11

Zobacz cały ranking