Dermedic, Hydrain 2, Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu (stara wersja)

Dermedic, Hydrain 2, Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu (stara wersja)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Pojemność 50 g
Cena 34,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu. Chroni przed nadmierną utratą wody, wiąże i zatrzymuje ją w naskórku.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 146

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Ocena szczegółowa:

Nie dla mnie

Na początku raczej byłam pozytywnie nastawiona, nic mi nie przeszkadzało oprócz jednej rzeczy - gdy naniosłam go w okolice oczu zaczynały mnie szczypać...
Po jakiś 2-3 tyg zaczęłam dostrzegać pewne minusy. Zapach stał się ciężki do zniesienia, zaczęły wyskakiwać zaskórniki - zaczął zapychać.
Dałam go mężowi, żeby używał po goleniu, o dziwo go nie podrażniał, ale.... no właśnie po 2 tyg znowu to samo - zaskórniki. Definitywnie skończyliśmy znajomość z tym kremem, nigdy go już nie kupię.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo dobry

zacznę od tego ,że poszukiwałam kremu ,który nawilży porządnie cerę, na nie sprawi tylko wrażenie, mam dosyć lirene, nivea, garnierów, eveline i innych drogeryjnych wynalazków, które kosztują ponad 30 zł a nie robią nic poza sprawianiem wrażenia kilka minut po nałożeniu, i są bombą zapachową i parabenową.kupiłam go po przeczytaniu wieleu pozytywów, dostałam w aptece za 21 zł w promocji i nie żałuję,będę na pewno do niego wracała, nie jest tylko tak różowo bo krem jak na nawilżający ma bardzo gęstą, zbitą i ciężką konsystencję , nakładana na noc gruba warstwa bardzo zapychała ale nauczyłam się go używać w sposób, nakładam go 2 razy w tygodniu sporą warstwę i przed samym snem przemywam buzię płynem micelarny, jest gładka, mięciutka , nawilżona, i taki stan utrzymuje się do rana.

Plusy
- ładny zapach
-eleganckie opakowanie
-cena jak na jakoś w promocji jest ok
- wydajnośc mam go od lipca przy 2-3 razowym użyciu na tudzień
- nawilża naprawdę
-pielęgnuje

minusy
-ciężka i tłusta konsystencja, która trochę zapycha

generalnie krem , który robi to co ma robić, nawilża ja go lubię i polecam :)

Używam tego produktu od: 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Bardzo dobry krem do odwodnionej cery.

Jeden z lepszych kremów nawilżających jaki miałam okazje testować.
Mam bardzo suchą cerę, ze skłonnością do suchych plamek i zmarszczek mimicznych. Ten krem jest bardzo skuteczny, efekt jest widoczny juz po pierwszej aplikacji.
Ma przyjemny zapach i fajną konsystencję.
W moim przypadku nie zapycha porów co się zdarza innym kremom.
Polecam

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo fajny krem

Jestem w trakcie używania drugiego słoiczka tego kremu.
\\nUżywam go głównie na noc. Próbowałam go używać na dzień i był ok, ale jednak preferuję lżejsze kremy.
\\nPLUSY:
\\n+ Krem bardzo dobrze nawilża - wstając rano czuję, że skóra jest dogłębnie nawilżona.
\\n+ Konsystencja jest w porządku, nie za gęsta.
\\n+ Skóra po nim jest gładka.
\\n+ Nie zapycha.
\\n
\\nSzkoda, że znajduje się w zapomnianych kosmetykach, bo z pewnością bym go używała jeszcze długo.
\\n

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Idealny dla suchej cery

Krem jest świetny dla mojej przesuszonej cery, ale chyba tylko dla takiej się nadaje. Używam na noc i tłusty film zupełnie mi nie przeszkadza- wręcz przeciwnie, czuje wtedy, że skóra w końcu nie jest sucha:)

Kilka tyg temu kupiłam hydrain 3 na noc i jestem jeszcze bardziej zadowolona, tym bardziej że krem ma pompkę co ułatwia nakladanie i zapewnia higienę.

Dla tych z nas z suchą skórą- super:)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 całe

Wizażanki najczęściej polecają:

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

UWAGA NA ZASKÓRNIKI!

Na początku byłam zachwycona! Buzia nawilżona i mięciutka. Dodatkowo krem przepięknie pachnie.
Niestety..pojawiło się na mojej skórze mnóstwo zaskórników (nawet moja siostra zwróciła na to uwagę)..nie wiedziałam co takiego je powoduje..aż nie przeczytałam składu kremu! PARAFINA na drugim miejscy w składzie! Przez ok. dwa tygodnie testowałam krem i nie nakładałam na nos i brodę, a liczba zaskórników błyskawicznie zmalała! Byłam w szoku!!
Mam suchą cerę, dlatego szukam nawilżenia, natomiast PARAFINIE MÓWIMY NIEEEE!!

Używam tego produktu od: 3 mięsiące
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dla mnie bomba !

Pomógł mojej wyczerpanej po kuracji antytrądzikowej skórze :) stosowany tylko na dzień i trzymany w lodówce :)

-nie zapycha porów
-ładnie rozświetla cerę
-idealny pod makijaż
-ekonomiczny !!!
-fajna konsystencja

Trochę długo sie wchłania i może pozostawiać lekki film na skórze ...jednak mnie to nie przeszkadza :)
Godny polecenia :*



Używam tego produktu od: 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie jestem przekonana..

Na ten kremik skusiła mnie pani ekspedientka w drogerii, podsuwając mi go w super promocji, za nie spełna 10 zł. No więc ochoczo i z usmiechem na twarzy go zakupiłam. Z nadzieją, że ta pani w drogerii wie co mówi.

Po pierwszym czy tam drugim uzyciu byłam zadowolona, a nawet zachwycona. Moja skora była gladka, nawilzona i taka elastyczna. Zapach tez przypadl mi do gustu.
No ale niestety, uzywając go jakis dłuższy czas zaczełam zauważac podraznienia na mojej skórze, kilka poteznych pryszczy i zaczerwienia.
Odstawiłam najpierw mleczko do demakijazu, gdyz uzywałam własnie nowego. Nie wiedziałam, czy te objawy faktycznie spowodował ten kosmetyk. Okazało się jenak, że to przez krem. Natychmiast go odstawiałm. Moja cera może i mniej nawilzona, ale przynajmniej wolna od tych okropieńst na twarzy.

JEDNYM ZDANIEM: KREM DOBRY, ALE NIE DLA MNIE.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: Jedno, ktorego nie dokoncze

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

wspaniała promocja :)

Zapach prześliczny,
intensywnie nawilża i regeneruje podrażnienia, aż im wierzę że mi pousuwał wolne rodniki z twarzy :D
Najlepszy krem do twarzy, mam cere mieszaną.
Polecam
a najlepsze jest to, że zwykle kosztuje ok 40zł a od czasu do czasu można go dostać w Super Pharm za 18 zł:)

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 1, teraz używam drugiego opakowania

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Niestety:(

Mam skórę mieszaną, z tłustawą strefą T. Krem (stosuję nową wersję),choć zapowiadał się bardzo dobrze, niestety nie spełnił obietnic. Strasznie pozapychał mi pory. Zapchane pory połączyłam z tym kremem dużo za późno i teraz muszę odczekać swoje aż zaskórniki poznikają.
Zużyję go do rąk, bo do tego wydaje się idealny. Niestety nie polecam do skóry takiej jak moja, nie wiem jak spisuje się przy innych typach.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetnie nawilża, nie podrażnia.

Mój KWC.

Pierwszy raz kupiłam go w okresie, kiedy wszystkie kremy podrażniały mi oczy (nie, żebym używała kremów do twarzy pod oczy, ale jakoś docierały tam w czasie nakładania podkładu :( ).
Mam nową wersję z granatową nakrętką.

Okazał się świetny zarówno pod makijaż jak i na noc.

+rewelacyjnie nawilża (mam cerę mieszaną ale ze skłonnością do przesuszania),
+bardzo ładnie pachnie (gruszkowo?)
+zapomniałam o łzawieniu po zrobieniu makijażu,
+konsystencja bardzo mi odpowiada - nie za ciężka, nie za lekka,
+twarz jest nawilżona przez cały dzień - wcześniej często odczuwałam dyskomfort w drugiej połowie dnia (ściągnięcie, pieczenie),
+na dzień pod makijaż dla mnie jak najbardziej - pod podkładem i po przypudrowaniu nie mam problemów z nadmiernym świeceniem.
+nie zapycha
+cena

Na pewno wart wypróbowania.


Używam tego produktu od: 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

MÓJ KWC

Długo szukałam kremu, który przede wszystkim głęboko nawilżałby skórę. Ten robi to doskonale i nie ma sobie równych. Kremy nawilżające, których wcześniej używałam, albo natłuszczały, czego moja mieszana cera nie toleruje, albo były zbyt lekkie aby głęboko nawilżyć. W obu przypadkach moja skóra ciągle czuła niedosyt. Odpowiada mi jego gęsta konsystencja, kremy o lekkiej konsystencji zwykle dawały tylko złudzenie nawilżenia. Krem absolutnie nie natłuszcza, nie wiem skąd takie opinie, być może nie nadaje się do tłustej cery, albo nie powinno się zbyt często go używać przy tłustej cerze, choć moim zdaniem od czasu do czasu i taka skóra potrzebuje głębokiego nawilżenia, nawet kosztem święcącej się, ale przecież można krem położyć na noc. W każdym razie do suchej czy mieszanej wymagającej nawilżania, wrażliwej alergicznej będzie idealny. Nie wyobrażam sobie w tej chwili, że mogłabym używać coś innego.

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: pięć

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    621
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    5,94

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1002
    pochwał

    4,78

Zobacz cały ranking