KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Joanna Naturia, Szampon z miętą i wrzosem do włosów normalnych, ze skłonnością do szybkiego przetłuszczania się

3,2 na 554 opinie
flame4 hity!
41% kupi ponownie

Porównaj ceny

ceneo
Joanna Naturia SzAMPON DO WłOSóW normalnych, ze skłonnością do szybkiego przetłuszczania się z miętą i wrzosem 200ml.
4,17  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,2 na 5
Kupi ponownie: 41% osób
  • DOBRA DZIEWCZYNA
    DOBRA DZIEWCZYNA
    11 lutego 2011 o 17:36
    4 / 5
    Kupi ponownie
    Działa tak, jak działać powinien!
    Czyli włosy są odświeżone, sypkie, odbite od nasady (taki efekt volume) i zdecydowanie póżniej, niż zwykle, osiągają status przetłuszczonych. Zapach apteczno - ziołowo - miętowy.......... całkiem miły, choć bez fanfar. Wydajność z racji dość lużnejj, żelowej konsystencji, raczej średnia, natomiast cena relatywnie do pojemności, zdecydowanie zachęca. Eliminuje niewątpliwie problem, szybko przetłuszczających się włosów....... tak więc nic......... tylko próbować Moje Drogie! Używam tego produktu od: z przerwami od roku Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    5 osób uznało tą opinię za pomocną
  • Eluvtus
    Eluvtus
    13 marca 2012 o 19:34
    5 / 5
    Kupi ponownie
    Wspaniały!
    Szampon naprawdę godny polecenia. Oczywiście, jak każdy szampon ma za zadanie MYĆ włosy, a ten dogłębnie je oczyszcza ze wszystkich brzydkich rzeczy które zbierają się na moich włosach ... i przedłużył świeżość moich włosów o około 5 godzin, co jest niesamowitym wynikiem, bo mogę myć włosy co drugi dzień rano :) Szampon jest wydajny, pachnie świeżo i daje pozytywnego kopa na cały dzień.. a włosy po nim są sypkie, błyszczące, sprężyste i elastyczne. Oczywiście, że plącze, bo to szampon ziołowy, tani i prosty. Zapobiegam temu nacierając naftę przed myciem lub odżywka b/s po myciu. Szampon naprawdę dobrze zmywa oleje i naftę! Odżywienia nie zauważyłam, ale to tylko szampon, odświeża i myje, a odżywkę to zastosuję do odżwyainia; ) Generalnie polecam! UWAGA Dziewczyny, odejmujecie gwiazdki za "słabą wydajność" i "przyklapnięte włosy". Oczywiście że macie tak, jak walicie pół butelki na tłuste włochy po całym dniu i nie myjecie dwa razy! Szampon nie zlepia się z łojem i kurzem dostatecznie, a jak to spłuczecie i już nic z tym nie zrobicie to po prostu zostanie na włosach. Może łaskawie spróbujecie myć 2 razy i wtedy zastanowicie się, czy wasze recenzje naprawdę są warte tych ocen? Szampon pieni się WSPANIALE za 2 razem kiedy umyję, a plącze, bo jest ZIOŁOWY bez zbędnej chemii!. Mam grube włosy do łopatek i wystarczył mi na około 1.5 miesiąca, czyli tyle ile H&S 400 ml, a na dodatek zmywałam nim oleje, czego nie robiłam z H&S, a wiadomo, przy olejach trzeba umyć więcej razy, ja myłam kilka. Przy tylu myciach na 200 ml dla mnie to wspaniały wynik :) Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

    3 osób uznało tą opinię za pomocną
  • 201612060923
    201612060923
    21 grudnia 2015 o 14:18
    5 / 5
    Kupi ponownie
    Uwielbiam.
    Co do mojej włosowej pielęgnacji mam jedną ważną zasadę-szampon dobieram do skóry głowy. Moja jest wrażliwa i przetłuszczająca się, więc szampony wybieram ziołowe, przejrzyste i dobrze oczyszczające. Te od Joanny Naturii są dla mnie świetne-przetestowałam wszystkie trzy wersje dla przetłuszczających się włosów(zielona herbata, biosiarka i wrzos) i ze wszystkich tych najbardziej polubiłam recenzowany z miętą oraz wrzosem. Szampon świetnie oczyszcza włosy, aż skrzypią ze świeżości-kocham to uczucie. Są puszyste, lekkie, dokładnie wyszorowane i przygotowane na odżywki oraz maski. Produkt dobrze zmywa w jednym myciu oleje(nawet rycynę), nadmiar sebum, silikony i kurz, w dwóch myciach daje radę nafcie. Skóra głowy także jest czysta, świeża i zadowolona-szampon nie podrażnia, nie powoduje wzmożonego wypadania, zaś dokładnie oczyszcza z sebum(jak już pisałam-mój skalp wymaga codziennego mycia gdyż przetłuszcza się naprawdę szybko). Nie zmniejsza przetłuszczania, choć się w tej kwestii nie łudziłam, bo szampon raczej nie załatwi tego problemu, potrzebne jest tu odnalezienie przyczyny problemu(np. niewłaściwa pielęgnacja, zaburzenia hormonalne) i eliminacja tejże przyczyny. Grunt, że szampon nie wzmaga przetłuszczania, nie wysusza nadmiernie skalpu i włosy się po nim nie strączkują. To mocny, ziołowym szampon na SLeSie przeznaczony do włosów przetłuszczających się lub normalnych, więc dla mnie naturalne jest, że bez użycia odżywki/maski po myciu włosy będą splątane(choć moje włosy są na tyle zdrowe, że czasami nie nakładając nic po umyciu mogę je spokojnie rozczesać, po tym szamponie też), a po dłuższym czasie nieco wysuszone. Świetnie się pieni przy niewielkiej ilości, wiec jest naprawdę wydajny, choć zaznaczam, że włosy myję metodą kubeczkową. Piana łatwo się wypłukuje z włosów. Butelka jest śliczna, w moim drugim ulubionym kolorze, do tego jest wygodna w codziennym użytku-bezproblemowo się ją obsługuje mokrymi dłońmi, zatrzask otwiera się łatwo i bezpiecznie. Na deser recenzji zostawiam sobie zapach. Jest cudowny! :love: Nigdy nie przepadałam za miętą i jej zapachem, ale w tym szamponie razem z wrzosem daje boski aromat, który dodaje tego świeżego kopa, czuć go doskonale podczas mycia włosów i razem z chłodzeniem skóry głowy(podczas mycia) zapach daje uczucie mega orzeźwienia. Z tego też względu nie raz używam tego szamponu jako żelu pod prysznic-pieni się świetnie, dobrze myje oraz odświeża i nie sieje wysuszającego spustoszenia na skórze. Idealny produkt myjący 2w1 na lato i upały. :) Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: kilka
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    2 osób uznało tą opinię za pomocną
  • Iwona 25
    Iwona 25
    23 października 2020 o 19:10
    4 / 5
    Kupi ponownie
    dopiero po dłuższym używaniu ok
    dopiero po dłuższym używaniu ok, jednorazowo tylko oczyści włosy -nie swędzi mi głowa po nim -przetłuszcza w normie, ale przynajmniej nie oblepia włosów -przezroczysta buteleczka- widać zużycie Minusy: -naturalne włosy i tak dość ciężko sie rozczesują po tym szamponie -strasznie szybko ubywa z opakowania
    Zalety:
    • w/w
    Wady:
    • w/w
    Szczegóły:
    • Wydajność:
    • Zgodność z opisem producenta:
    • Zapach:
    • Stosunek jakości do ceny:
    • Opakowanie:
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:W hipermarkecie

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • winiusia
    winiusia
    26 października 2019 o 14:14
    2 / 5
    Nie kupi ponownie
    tzw meh
    Ten szampon nie skradł mojego serca. Może i dobrze oczyszcza ale mam też wrażenie, że mocno przesusza, to zapewne przez brak silikonów. Niestety nie zapobiega przetłuszczaniu, moje włosy na drugi dzień po umyciu wymagają już mycia bądź suchego szamponu, dlatego ja nie sięgnę po ten produkt. Opakowanie bardzo przeciętne, konsystencja rzadka, zapach nijaki. Plus za cenę. Ja go używam obecnie do mycia pędzli ;) Nie jest wydajny, idzie jak woda.
    Zalety:
    • Cena
    • Dobrze oczyszcza
    Wady:
    • Zapach
    • Działanie
    Szczegóły:
    • Wydajność:
    • Zgodność z opisem producenta:
    • Zapach:
    • Stosunek jakości do ceny:
    • Opakowanie:
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • dominisia15084
    dominisia15084
    20 kwietnia 2018 o 19:08
    5 / 5
    Nie kupi ponownie
    W miarę okej
    a ładny zapach wrzosu i mięty. Jest do włosów ze skłonnością do szybkiego przetłuszczania się. Myślę że swoje zadanie spełnia odpowiednia i włosy na dłużej zachowują swoją świeżość. Po kilkunastu użyciach widać efekty, że włosy znacznie lepiej wyglądają.
    Szczegóły:
    • Wydajność:
    • Zgodność z opisem producenta:
    • Zapach:
    • Stosunek jakości do ceny:
    • Opakowanie:
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

    1 osób uznało tą opinię za pomocną
  • BodyLean
    BodyLean
    28 maja 2017 o 12:56
    1 / 5
    Nie kupi ponownie
    Przesusza
    Chociaż szampony z serii Joanna Naturia mają niezwykle piękne zapachy i przyjemną, płynną konsystencję, odnoszę wrażenie, że moje włosy fatalnie je znoszą. Po każdym wyjściu spod prysznica są przesuszone i łamliwe, mimo intensywnego olejowania i stosowania odżywki. Żal, ponieważ połączenie orzeźwiającej mięty ze słodkawym wrzosem to strzał w dziesiątkę.
    Zalety:
    • -zapach
    • -konsystencja
    • -cena
    Wady:
    • -przesusza włosy
    Szczegóły:
    • Wydajność:
    • Zgodność z opisem producenta:
    • Zapach:
    • Stosunek jakości do ceny:
    • Opakowanie:
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Inna drogeria

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • suzeta
    suzeta
    28 grudnia 2016 o 15:34
    3 / 5
    Nie kupi ponownie
    Lubię, ale nie kocham..
    Osobiście moim faworytem z tej serii jest szampon z zieloną herbatą i pokrzywa który uwielbiam.... Począwszy od zapachu po działanie i kolor butelki. Ten jest na drugim miejscu. Działa również bardzo dobrze na przetłuszczające się włosy: rewelacyjnie odświeża i oczyszcza włosy oraz skórę głowy, choć potrafi minimalnie przesuszyć, gdy go stosuję codziennie. Poza tym nie przepadam za jego zapachem.... A konkretnie za zapachem wrzosu... Ale sytuacje ratuje mięta i wychodzi z tego całkiem przyjemny mix. Ogólnie daje mu 3, bo uważam, że właśnie na taką ocenę zasługuje, a ja zostaję przy mojej ulubionej wersji z zieloną herbatą i pokrzywą.
    Szczegóły:
    • Wydajność:
    • Zgodność z opisem producenta:
    • Zapach:
    • Stosunek jakości do ceny:
    • Opakowanie:
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • wersikkk
    wersikkk
    16 listopada 2015 o 16:53
    4 / 5
    Nie kupi ponownie
    Nawet fajny szampon
    Szampon ma swoje plusy i minusy, jednak jest całkiem okej jak za kilka złotych. Plusy: +bardzo tani +pięknie pachnie +fajnie odświeża i chłodzi skórę głowy +dość łatwo się spłukuje +jest dosyć wydajny Minusy: -średnio się pieni -włosy zaczynają się przetłuszczać już po kilku dniach od umycia (normalnie moje włosy potrafią być świeże nawet przez tydzień) -pomimo używania wraz z odżywką z tej serii (także mięta i wrzos) nie zauważyłam żeby kondycja moich włosów się poprawiła Ogółem szampon jest naprawdę okej, myć myje, ale jeśli ktoś chce jakiejś wyższej pielęgnacji to odradzam. Używam tego produktu od: niecałe pół roku Ilość zużytych opakowań: 1 małe i 1/4 dużego
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    1 osób uznało tą opinię za pomocną
  • black_muffin
    black_muffin
    29 sierpnia 2015 o 21:13
    1 / 5
    Nie kupi ponownie
    strata pieniędzy
    Jak dla mnie- produkt bez sensu. Zdecydowanie nie spowalnia przetłuszczania, powiedziałabym nawet, że je przyspiesza! Włosy umyte wieczorem już rano były przyklapnięte, a po południu po prostu tłuste i nieestetyczne! To go totalnie dyskwalifikuje, bo zawsze myję włosy wieczorem (chyba, że są wakacje) i nie wyobrażam sobie wstawania godzinę wcześniej, żeby tylko umyć włosy! No way. Do tego jest koszmarnie niewydajny- skończył mi się po tygodniu... Żal mi nawet tych kilku złotych wydanych na tego gniota. Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: jedno
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • Pokusica
    Pokusica
    17 lutego 2015 o 11:08
    4 / 5
    Kupi ponownie
    Świetny podukt
    Naturia z wrzosem i miętą jest świetna. Dokładnie oczyszcza włosy nadając im fantastycznej świeżości. Mięta i wrzos w połączeniu ze sobą pięknie pachną. Włosy po użyciu szamponu są puszyste, nie elektryzują się i nie przetłuszczają zbyt szybko. Polecam. Używam tego produktu od: 4 lat Ilość zużytych opakowań: 2 butelki 250ml
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • Anusia490
    Anusia490
    9 lutego 2015 o 7:50
    5 / 5
    Kupi ponownie
    Jeden z lepszych tej firmy :)
    Uwielbiam szampony bez SLS, o naturalnym skaldzie z malenka iloscia chemii. Ten szampon wlasnie taki jest. Moje wlosy bardzo go lubia :) + odswieza wlosy + zmnaiejsza przetluszczanie sie wlosow + dobrze oczyszcza + nie wzmaga przetluszczania, co nieraz mi sie zdarzylo przy tego typu szamponach + nie placze wlosow + wlosy ladnie pachna po myciu + wlosy sa lekie, wygladzone + ladny zapach + sliczny design + wygodna butleka + tani + ogolnodostepny -malo wydajny, ale mozna mu wybaaczyc to Używam tego produktu od: 3 miesiące Ilość zużytych opakowań: 2 całe
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • kudlik_kk
    kudlik_kk
    20 września 2014 o 11:46
    4 / 5
    Kupi ponownie
    Dobry
    Kupiłam go tak bez powodu, spodobało mi się to, że jest z miętą i wrzosem oraz to, że kosztował grosze. Okazał się być nawet nie najgorszym szamponem. Zalety: - dostępność - cena - 3 zł z małymi groszami - ładna szata graficzna oraz bardzo wygodne opakowanie - dobrze myje włosy z wszelkich masek i olejów - nie podrażnia ani nie wysusza włosy - świetny na letnią porę - bardzo przyjemnie orzeźwia skórę i delikatnie ją chłodzi - kiedy myłam nim włosy to miałam takie uczucie jakby każdy włos z osobna brał wdech i "odetchnął pełną piersią" - dobra konsystencja Minusy: - uczepiłabym się troszkę do wydajności, ponieważ wystarczył mi na jakieś 2 tygodnie używania i nie wiem czy to jego wina czy moja bo czasem zdarza mi się troszkę więcej wylać produktu na rękę Używam tego produktu od: używałam 2 tygodnie w sierpniu Ilość zużytych opakowań: Jedna 200 ml
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • Socka
    Socka
    10 września 2014 o 14:50
    1 / 5
    Nie kupi ponownie
    szampon wysusza i pozbawia włosów życia
    Często kupuję ziołowe produkty, więc postanowiłam wypróbować Joannę... Ale nigdy już do niej nie wrócę! Moje włosy są lśniące, zadbane i miękkie. Po stosowaniu niespełna tygodnia tego szamponu, zauważyłam ,że włosy stały się szorstkie w dotyku i wysuszone! W dodatku wcale nie pomógł mi w walce z przetłuszczaniem się włosów. Plusy: -cena (to chyba jedyny plus) Minusy : - kondycja włosów pogorszyła się -włosy stały się wysuszone -włosy stały się szorstkie w dotyku -włosy nie przetłuszczały się mniej niż przed użyciem Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: 1/3 produktu
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:tydzień

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • madziaa184
    madziaa184
    17 sierpnia 2014 o 11:22
    3 / 5
    Nie kupi ponownie
    Szału nie ma, tyłka nie urywa
    Plusy: +niska cena +świetnie zmywa oleje +raz na jakiś czas bardzo dobrze odświeża włosy +dobrze się pieni +porządne, solidne opakowanie +łatwo dostępny Minusy: -chemiczny, ciężki zapach -glutowata konsystencja -wysusza włosy -jeśli nie użyje się odżywki po mycie to włosy ciężko jest rozczesać -nie nadaje się do codziennego użytku -może podrażniać skalp -zapach na włosach utrzymuje się tylko godzinę po myciu. Dobry jako typowy zdzierak. Generalnie nie polecam do częstego ożywania. Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

    1 osób uznało tą opinię za pomocną
  • lawlietowa
    lawlietowa
    3 czerwca 2014 o 21:46
    3 / 5
    Nie kupi ponownie
    Mieszane uczucia
    Kupiłam go do oczyszczania - robię to raz w tygodniu :). Plusy + tani! + śliczny design
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • paradiso perduto
    paradiso perduto
    8 kwietnia 2014 o 19:21
    3 / 5
    Nie kupi ponownie
    ok
    Ładnie pachnie, jest tani i wydajny. Może troszkę za mocno oczyszcza skórę głowy i powoduje jeszcze większe przetłuszczanie się skóry, dlatego stosuję co drugi lub trzeci dzień. Włosy są po nim troszkę sianowate, więc potrzeba choć odrobinę odżywki. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • Figa634
    Figa634
    8 kwietnia 2014 o 9:03
    5 / 5
    Kupi ponownie
    A ja go lubię...
    Bardzo długo używałam szampony pokrzywowego z tej serii, niestety ostatnio nie mogę go nigdzie znaleść. Kupiłam inny po którym dostałam strasznego łupieżu. Wtedy kupiłam ten szampon. Stosowałam go do oczyszczenia włosów i skóry głowy przed Nizoralem. + Dobrze myje włosy i skórę Mocno się pieni Kompozycja zapachowa przypomina mi lawendę xD Nie plącze włosów Wydajność. Wystarczył mi prawie na dwa miesiące, ten mniejszy Cena - Konsystencja, preferuję bardziej skoncentrowane szampony Podsumowując: szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy. Moje pozostają po nim świeże przez 2-3 dni. Ogólnie polecam. Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy Ilość zużytych opakowań: Jedno mniejsze
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

    1 osób uznało tą opinię za pomocną