Neutrogena, Formuła Norweska, Deep Moisture Comfort Balm (Głęboko nawilżający balsam)

Neutrogena, Formuła Norweska, Deep Moisture Comfort Balm (Głęboko nawilżający balsam)

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5

Pojemność 200 ml
Cena 15,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Stworzony do pielęgnacji wrażliwej, suchej skóry. Może być stosowany do twarzy i ciała. Przynosi natychmiastowe uczucie komfortu, zapewniając 24-godzinne nawilżenie i ochronę. Unikalna, szybko wchłaniająca się formuła przynosi natychmiastową ulgę, pozostawiając skórę doskonale miękką i świeżą. Nie pozostawia tłustej warstwy. Testowany dermatologicznie. W wygodnym słoiczku z nakrętką.

Cechy produktu

Cera
wrażliwa, sucha
Opakowanie
w słoiczku
Właściwości
ochronne, zimowa ochrona, nawilżające, regenerujące
Rodzaj
uniwersalne
Struktura
bogate
Konsystencja
emulsja
Pojemność
> 100ml
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 118

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,3 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

fajny

Ten krem to przede wszystkim bogata, ale świeża i szybko wchłaniająca się konsystencja! Rozprowadza się bez żadnego problemu. Pachnie cytrusami. Świetnie przygotowuje buzię pod makijaż. Uwielbiam go i na pewno kupię ponownie!

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria Hebe

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Bardzo fajny

Nie wiem dlaczego, ale jak kupowałam ten balsam to byłam przekonana, że jest to krem do twarzy i tak też używałam tego produktu. Zamiennie z innym kremem na noc, najczęściej po retinolu, widziałam extra efekty w postaci miękkiej cery. Byłam zachwycona. Świetnie działał, miał dużą pojemność. Po jakimś czasie doczytałam, że to balsam do ciała ale można stosować na twarz. Trochę się przestraszyłam, bo jestem wrażliwcem i obawiałam się wysypu różnych rzeczy na twarzy ale nic takiego się nie stało. Wręcz przeciwnie, moja cera po tym balsamie/kremie jest naprawdę nawilżona. Opakowanie jest duże, krem ma lekką konsystencję a działa jak niektóre treściwe produkty. Używam tylko na noc a rano budzę się z miękką, gładką buzią.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Treściwy

Bardzo treściwa konsystencja krem ale szybko się wchłania. Bardzo dobrze nawilża. Idealnie sprawdza sie pod makijaż. Używam tego kremu rano i wieczorem.

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 3

nie tak głęboko ....

balsam faktycznie nawilżał ale nie aż tak głęboko jak jest napisane . skóra po nim była normalnie nawilżona podobnie jak to innych z tej firmy . czy polecam , tak polecam ale jakiegoś efektu wow nie było ;)

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 4

Super nawilżenie i ukojenie skóry

Polubiłam się z tym kremem z Neutrogeny, pomimo, że wolę jak balsamy ładnie pachną. Super nawilża skórę i daje jej cudowne ukojenie. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Ja osobiście używałam go do nawilżania skóry na ciele, ale producent pisze o stosowaniu także na twarz. Nie sprawdziłam tego jednak. Za to idealnie można nim ukoić skórę na dłoniach.
Skóra całego ciała jest po kremie z Neutrogeny cudownie miękka i nawodniona.

Krem Deep Moisture z Neutrogeny zamknięty jest w plastikowym pudełeczku. Ze względu na paznokcie, wydobywałam go szpatułką. Moje opakowanie posiada 300ml. Konsystencja kremu nie jest zbyt gęsta, ale nie jest też rzadki. Na pewno nie jest to tłusta konsystencja, szybko się wchłania w skórę. Posiada bardzo delikatny zapach, niemal niezauważalny. Niezbyt dla mnie przyjemny. Skład kremu jest nową recepturą, stworzoną we współpracy z dermatologami. Stara wersja balsamu posiada inne składniki. Ten zawiera w swoim składzie m.in. glicerynę, olej sojowy czy witaminę E.

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Ulubieniec

Zimą moja skóra potrzebowała maksymalnego nawilżenia. Była szorstka, łuszcząca się, a poprzedni balsam poza chwilowym ukojeniem nie dawał nic. Kupiłam balsam z Neutrogeny i problemy przeszły natychmiast
+ silnie nawilża
+ efekt natychmiastowy
+ dość szybko się wchłania i nie zostawia tłustej wartswy

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

super

Minimum 8 godzin dezynfekcji moich rąk w ciągu dnia to codzienność. Na razie jest to jedyny produkt, który po nałożeniu na moje ręce nie powoduje "efektu szczypania". Szybko wnika w skórę i nie pozostawia efektu tłustych rąk. Nakładam go kilka razy w ciągu dnia, bo raz nie wystarcza.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: W hipermarkecie

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 4

Wspaniały do twarzy

Długo szukałam idealnego kremu pod makijaż, przed nałożeniem podkładu bardzo lubię efekt mokrej od kremu skóry. Niestety wiele kremów albo nie nawilża albo zostawia biały film i nie wchłania się. Pewnego razu sięgnełam po ten produkt i już nigdy go nie zamienię.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Gdy zbliża się zima

Często sięgam po ten balsam, gdy za oknem robi się zimno i szaro. I tak jak przechodzę w sklepie między regałami w sklepie i zobaczę ten krem od razu widzę oczami wyobraźni nieuchronnie zbliżającą się zimę.
Balsam jest rewelacyjny. Świetnie nawilża ciało i chroni przed przesuszeniem. Zapach dla mnie też na plus, lubię taki delikatny aromat w kremach. Opakowanie jest bardzo dobre, bo nie ma problemu z wydobyciem ostatniej kropli z dna.
Balsam dla każdego.

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 3

Bardzo dobry

Balsam stosowałam tylko do ciała. Głównie na nogi i ręce. Bałam się go nałożyć na twarz przez moją problematyczną cerę. Po goleniu dobrze nawilżał i łagodził skórę. Balsam ma neutralny kremowy zapach typowy dla Neutrogeny. Ma lekką konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania. Nie zostawia tłustego filmu. Dobrze i na długo nawilża. Pozostawia skórę miękką i gładką. Jest bardzo wydajny. Jedyną wadą jest dla mnie opakowanie- wolę balsamy z pompką a nie w słoiczku przez moje długie paznokcie.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Świetny, wielofunkcyjny

Kupiłam balsam w wersji 300ml z myślą o nawilżaniu skóry po goleniu. Nie pożałowałam zakupu dużego opakowania. Balsam jest bardzo przyjemny w użyciu- ma miły zapach, lekką konsystencję, szybko się wchłania pozostawiając skórę miękką, gładką, nawilżoną z lekkim może delikatnie wyczuwalnym pod palcami filmem- ale przyjemnym, nie jakimś tłustym, lepkim. Stosowałam go również jako krem pod oczy gdy leczyłam trądzik na twarzy mocno wysuszającymi środkami- sprawdzał się dobrze, bo przede wszystkim nawilżał i szybko się wchłaniał- na tym mi zależało. Jest bardzo wydajny i ma wygodne opakowanie- lekki plastikowy słoiczek z zakręcaną pokrywką.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

On i tylko on!!!

Długo szukałam kremu idealnego do twarzy..tak do twarzy :) Cera raczej sucha, skłonna do podrażnień. Aż w końcu wzięłam ten balsam do koszyka. Pomyślałam, że to raczej balsam do ciała a nie do twarzy.. otóż nie :) Tylko on mi nawilża skórę w 100%. Nie zamienię na żaden inny. Taki 2 w 1 na twarz i na ciało. taki słoiczek starcza na pół roku.

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    633
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    6,01

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1003
    pochwał

    4,77

Zobacz cały ranking