Inter Vion, Sztuczne rzęsy w kępkach

Inter Vion, Sztuczne rzęsy w kępkach

Średnia ocena użytkowników: 4,2 /5

Pojemność 60 szt
Cena 11,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Kępki są dostępne w dwóch długościach: medium i short. W opakowaniu jest klej.

Cechy produktu

Opakowanie
zestaw
Rodzaj
sztuczne rzęsy
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 31

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,2 /5
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Trwałość / wykonanie:
Design produktu:
Więcej ocen Schowaj

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Design produktu: 4

Absolutny HIT!

Kępki kupione na promocji w Superpharmie z polecenia przyjaciółki (ok. 9 złotych). Nigdy nie próbowałam samodzielnie przyklejać rzęs, więc rzuciłam się na głęboką wodę i postanowiłam je przetestować pierwszy raz na ważnym weselu. Chyba nigdy wcześniej nie byłam tak zadowolona z makijażu!! Pomijając trudności techniczne przy aplikacji, na które napotkałam jako początkująca, ten zestaw nie ma właściwie żadnych wad. Kępki wyglądają bardzo naturalnie, przepięknie podkręcają makijaż oka, trzymały się naprawdę całą noc. Przy nakładaniu nie trzeba ich nawet dociskać, wystarczy dotknąć kępką do wybranego miejsca i będzie się świetnie trzymać. Teraz używam ich nawet w codziennym makijażu - wytrzymują cały dzień, są bardzo leciutkie i wygodne, 5 minut po aplikacji zapominam w ogóle, że je mam. Klej bardzo szybko zasycha, jest przezroczysty i nie uczula - ani mnie, ani przyjaciółki alergiczki. Opakowanie jak typowe tandetne rzęski z aliexpress (mi się połamało przy pierwszym otwieraniu), ale to nie ma żadnego znaczenia. Ponieważ kosztują grosze, a w zestawie kępek jest mnóstwo, z całego serca polecam je dziewczynom, które chcą podszkolić się w ich aplikacji i jednocześnie przekonać, że doczepione rzęski mogą wyglądać super!

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo mile zaskoczona

Super! Polecam wszystkm. Mialam je na sobie od godziny 13 do 5 rano na weselu spisaly sie doskonale Nic sie nie Odkleilo . spojrzenie dzieki nim bylo cala noc wypoczete. Moj zestaw mial 3 dlugosci, uwazam ze to super rozwiazanie kepki long wprost idealne! Klej super trzyma troche zabiera czas odczekiwanie az lekko przyschnie ale za ta cene Super!super! Efekt swietny! Ps. Kupilam je dzieki opinia na wizazu dziekuje dziewczyny :-)

Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 3 rodzaje dlugosci

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

świetne za tą cene

zawsze do nich wracam. dobry produkt w niskiej cenie, świetnie wygladaja, bardzo naturalnie, gdy o nie dbamy spokojnie wytrzymaja nam miesiac codziennego uzywania. stosuje razem z czarnym klejem duo. wygodne i estetyczne opakowanie. klej zalaczony rowniez nie jest najgorszej jakosci. polecam

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: cztery

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

na początek super

W rzęsach kępkowych fajne jest to, że same decydujemy o tym jaki efekt uzyskamy. Rzęsy tej firmy są dobre do nauki, jednak klej jest bardzo kiepski, szybko wysycha. Minusem w rzęsach jest supełek na końcu, który momentami może być widoczny na powiece. Przy wyciąganiu rzęs z opakowania często włoski zaginają się w taki sposób, że są już raczej nie do odratowania. Jednak kilka razy udało mi się zrobić z pomocą tych rzęs super efekt!

Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

4 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dla niewprawionych

Moje pierwsze rzęsy, kupione w rozmiarze medium. Moje naturalne rzęsy są czarne, długie i zakręcone- zależało mi na dodaniu im nieco gęstości. Kupiłam to opakowanie w drogerii za jakąś śmieszną cenę. Rzęsy maja naturalne kępki- przyklejone-z moimi rzęsami fajnie się zlewają. Można używać ich wielokrotnie, choć łatwo je uszkodzić. Ponieważ nie mam doświadczenia z tego typu produktami- kilka kępek poszło od razu do kosza przy wyjmowaniu ich z pudełka.
Klej klei ładnie, mocno, nic się nie oderwie. Jednak zasycha szybko w tubce. Kupiłam kolejną za 6 zł, która wyschła po pierwszym użyciu.AAAAAA!!!Zestaw dobry dla początkujących- ja przeskoczę spróbować innych kępek...

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego się zbliża

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Fajniutkie

Naukę przyklejanie sztucznych rzęs zaczęłam własnie od nich, myślę, że są godne uwagi i polecenia drugiej osobie. Wprawa w przyklejaniu kępek daje niesamowity efekt na oczkach ;)

Plusy:
-ilość w opakowaniu
-cena
-kępki można bez problemu użyć kilka razy
-dodawany jest klej (uważam, że dla laików to super sprawa, nie trzeba inwestować dodatkowych pieniędzy)

Minusy:
- występują dwie wersje kępek (przydałaby się jeszcze jedna- z rzęsami krótkimi, średnimi i długimi)
-czasem cieżko wydobyć je z opakowania
-często przy próbie aplikacji, kępki zniekształcają się od pęsety - dlatego polecam używanie paluszków, odradzam ostro zakonczone pęsetki np. Inglot
-klej pozostawia wiele do życzenia, u mnie szybko wysechł i słabo trzymał rzęsy



Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Takie sobie

Rzęsy kupiłam na Sylwestra. To moje pierwsze, więc nie mam porównania z innymi, ale mogę stwierdzić że rzęsy są naturalne, długie, ładnie wyglądają na oku, klej długo trzyma (u mnie ok.30h :)) Niestety podczas wyjmowania z opakowania kępki zniekształcają się (wydaje mi się że nie z powodu mojej niewprawy) a klej nie robi się tak jak powinien przezroczysty, musiałam zamalowywać go eyelinerem :/

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

medium

Kupiłam z trochę sceptycznym podejściem. Bałam sie, ze z moją zręcznością kompletnie nie poradzę sobie z przyklejeniem tych kępek. Pierwsze podejście było totalna klapa. Ciężko mi było ulokować je w odpowiednim miejscu, a jak juz sie udało, to po chwili rzesy sie oklejały. Grrr... Ale spróbowałam drugi raz i udało się. Przykleiłam po trzy kępki od zewnętrznej strony oczu, odczekałam chwile aż klej zaschnie i pomalowałam rzęsy tuszem. I tak robie do dziś. Efekt: super długie rzęsy, które wyglądają naprawdę naturalnie. Nikt nie zauwaza, ze mam doklejone rzęsy.

Jeżeli chodzi o klej, to troche średni. Szybko schnie i robi sie glutowaty, ale trzyma w miare dobrze. Nie trzeba sie martwić, ze rzęsy moga sie odkleić.

Naprawde fajne kępki, chociaż wydaje mi się, ze wersja short mogłaby byc dla mnie bardziej odpowiednia. Na pewno wypróbuje.

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

3 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

kępki tak, klej nie

Kępki są piekne i trwałe pod względem ilość użycia. Wygodne pudełko sprzyja dbaniu o nie, użyłam ich z 8 razy ale jakbym używała spirytusu zamiast perfum mysle że wytrzymały by dłużej. Jednak czystą najlepiej się zmywa z nich klej :D
Uzywam krotkich ale wyprobuje tez długie :)

co do kleju tragedia niestety

Używam tego produktu od: czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: 2

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Efekt <3

Uwielbiam te rzęski, mimo że nauka aplikacji, rozmieszczania i najlepszego pokrywania klejem trochę czasu mi zajęła... Mam wersję *short*, uznałam że krótsze będą prezentowały się bardziej naturalnie na oku, prawdopodobnie mam rację, ale te dłuższe też zakupię, czemu nie.
A więc tak - klej jest ok tylko nie należy przesadzić z ilością bo wtedy nieestetycznie spoziera spoza linii rzęs jakąś niezidentyfikowaną mazią. Ja akurat przejęłam kleik po jakiś innych rzęsach (nie wiem jakiej firmy - a klej okazał się bardzo fajny!) bo firmowy wybuchł mi niczym wulkan i po ptokach. Wylał się na ziemię :/ Ale to nie wina produktu tylko mojego robienia wszystko na ostatnią chwilę - nietrudno wtedy o takie nerwowe triki.

Rzęsy wyglądają maksymalnie naturalnie na oczach, nikt jak dotąd nie zarzucił mi "sztucznego podrasowywania czegokolwiek" haha.

Nie ma sensu kupować nic droższego. Sama skusiłam się na drogie rzęsy amerykańskiej firmy "Ardell" i pomimo tego iż faktycznie jako rzęsy w postaci paseczka a nie kępek przylegają do naturalnej linii rzęs super, nie odklejając się na końcach, to efekt jaki dają Inter-Vionki bardziej przemówił do mojego serca <3

Oczywiście do wielo-wielokrotnego użytku.

Używam tego produktu od: ? zima 2009 i guess
Ilość zużytych opakowań: 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Kępki - tak, klej - nie!

Kępki sa doskonałe. Nie mogę tego jednak powiedzieć o dołączonym do nich kleju :baba: Kupiłam więc klej Inglota. Kępki trzymają się bardzo długo (spokojnie można przetańczyć całą noc bez odpadających rzęs) i naprawdę łatwo je przykleić. Posiadam wersję long jednak jeśli są za długie bez problemu można przyciąc je do odpowiedniej długości. Po zdjęciu i umyciu z kleju spokojnie można użyć ich ponownie :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetny efekt

Rzęsy bardzo fajne, jak sie je dobrze przykleji to przetrwaja całonocną impreze bez szwanku. Największy problem jest właśnie z odpowiednim zamocowaniem ich na oku. Troche nerwów to kosztuje, dlatego przed robieniem własciwego makijażu warto poćwiczyć ich przyklejanie.
Są trwałe, klej mocny, efekt bardzo fajny.

Polecam!

Używam tego produktu 3 razy
Ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    476
    produktów

    3
    recenzji

    620
    pochwał

    10,00

  2. 2

    11
    produktów

    19
    recenzji

    23
    pochwał

    5,95

  3. 3

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1002
    pochwał

    4,79

Zobacz cały ranking