Bourjois, Jeux de Soleil (Podwójny puder brązujący w kamieniu)

Bourjois, Jeux de Soleil (Podwójny puder brązujący w kamieniu)

Średnia ocena użytkowników: 4,4 /5

Pojemność 0 ml
Cena 70,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Wspaniały puder, składający się z dwóch części: matującej o zapachu czekolady i nabłyszczającej. W eleganckiej puderniczce z lusterkiem.

Recenzje 11

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,4 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

cudowny

Dlaczego został wycofany?

Najlepszy puder brącujący,jaki miałam.
-świetnie modeluje twarz,podkreśla rysy,kości policzkowe,wyszczupla twarz,co tylko może przyjść do głowy...
-zarówno na codzień jak i za imprezę
-b.trwały
-plusem jest tez kolor
-wydajny

Używam tego produktu od 5 m
Ilość zużytych opakowań:0,5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

wycofane mistrzostwo świata

KOCHAM TEN PUDER!

Do tej pory nie mogę się pogodzić z faktem jego wycofania. Pomysł z dwoma pudrami w jednym pudełku jest wspaniały. Puder brązująco - rozświetlający to mój KWC, wygląda przepięknie. Puderniczka ma wielkie lusterko, jest bardzo poręczna.

A co najważniejsze kosmetyk jest MEGAwydajny - mam go od 4 lat i ciągle coś tam jest na dnie ;)

Apeluję do Bourjois - przywróćcie mój puder!

Używam tego produktu od: 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

swetny

Kupilam go w zeszlym roku i jeszcze sporo go mam bo jest baaardzo wydajny:):):) Dzieli sie na dwie czesci matowa i rozswietlajaca:) Mozna nim swietnie modelowac ksztalt twarzyczki:) Raz nalozony nie wymaga wielu poprawek w ciagu dnia... ma fajne opakowanie i sliczny zapach :) Naprawde swietny puder... szkoda ze juz zniknol z półek sklepowych:(

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Genialny!

Bardzo lubię ten puder. Jest świetny!! Nakłada się super, tylko szkoda, że pędzel trzeba dokupić :(. Pachnie czekoladowo, mmm.. Nadaje piękny, zdrowy koloryt, buzia jest jak muśnięta słoneczkiem.. Baaardzo wydajny( mam go już z pół roku a nadal jest go sporo).
POLECAM!!! To mój ulubiony kosmetyk.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

świetny

Jest bardzo dobry. Fantastycznie wyglada na buzi, rzeczywiście brązuje i efekt jest supernaturalny, niezaleznie od tego czy użyje się częsci matowej czy błyszczącej. Slicznie pachnie( choć jak dla mnie wcale nie czekoladowo..pachnie jak inne pudry tej firmy)a zapach jest intensywny i czuć go nawet godzinę po nałożeniu. Puder jest trwały, nie wymaga zbyt wielu poprawek.
Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Jest droższy od Glam Bronze L'oreala ale z całą pewnością lepszy..

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

pocałunek słońca

Szukałam pudru brązującego i nic mi nie pasowało - wszystkie pudry bez względu na firmę miały zbyt dużo drobinek. Wpadł mi woko produkt bourjois. Puder ma część matującą - doskonała na dzień oraz część opa;lizującą świetna na wieczór lub jako róż. Poz tym puderniczka ma duże i poręczne lusterko, w którym widać całą twarz i można w nim świetnie zrobić cały makijaż. Wady tego pudru sa nastepujące - puderniczka troszke cięzko sie otwiera i pomimo, ze mam odcień ciemniejeszy (puder wystepuje w 2 kolorach) na twarzy wygląda dość jasno a ja opalam sie na ciemno. Poza tym nabiera się go mało na pędzel ale to zaleta a nie wada, bo zawsze lepiej pudry dołozyć niz zmywać nadmiar. Makijaż utrzymuje sie około 5-6 godzin.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

niezły

Długo szukałam pudru brązującego, snułam się po perfumeriach i nic nie moglam dla siebie znaleźć. Aż tu pewnego dnia w GC wpadł mi w oko ten puderek.No i muszę przyznać, że był to dobry wybór.Świetnie się sprawdza w lecie na opaloną cerę, na wieczorne wyjscia kiedy można użyć częśći z drobinkiam.Cudowny do modelowania twarzy, można używać jako różu do zaznaczenia kości policzkowych.W zimie kiedy moja bużka trochę przybladła używam go tylko po zastosowaniu samoopalacza na szyję i dekolt, żeby się nie odznaczał.No i super udaje opaleniznę.Aha co do zapachu czekoladowego, to prawdę powiedziawszy nie zwróciłam na to uwagi-bo jest to delikatny zapach.Jednak kiedy go powąchałm to rzeczywiście ma zapach czekolady. Polecam :)Używam od roku i jeszcze nie ubyło nawet pól opakowania:hap:

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

czekoladka

Puder rzeczywiście pachnie czekoladą :) Ładnie wygląda na buzi, choć jak dla mnie mógłby dawać odrobinę mocniejszy efekt (za to odejmuję gwiazdkę). Wypróbowałam na nieopalonej jak i opalonej buzi; w obu przypadkach wygląda bardzo ładnie. Na opalonej teraz latem ładnie matuje i głównie do tego go używam. Części ciemniejszej (z niby połyskującymi drobinaki) używam jako różu, a drobinki są bardzo dyskretne (całe szczęśćie) :) Poza tym plus za dość duże lusterko.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Bardzo, bardzo dobry

Kupilam, skuszona dosc niska, w porownaniu np. z Guerlainem, cena i bardzo sie ciesze, ze mam to cudo. Sklada sie z dwoch czesci, matujacej i nablyszczajacej. Slicznie pachnie i ladnie wyglada na buzi.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Oceniam na 4.00

Uważam że ten kosmetyk jest naprawdę niezwykle praktyczny i godny polecenia, takie 2 in 1 daje naprawdę ładny efekt na buzi , lekko mieniący się, opalizujący kolor, świetny na lato.Jednak jak dla mnie ciut za ciężki.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

wydainy

Aplikowany grubym pędzlem puder idealnie stapia się ze skórą, lekko ją przyciemnia. Dzięki niemu można efektownie wymodelować twarz, lśniące drobinki dodają skórze subtelnego połysku. Polecam.

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    768
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    753
    pochwał

    9,51

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    625
    pochwał

    9,11

Zobacz cały ranking