La Roche-Posay, Active C (Krem do twarzy)

La Roche-Posay, Active C (Krem do twarzy)

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

Pojemność 30 ml
Cena 76,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Emulsja do dermatologicznej korekcji zmarszczek i przebarwień. Zawiera witaminę C (5%) w formie kwasu L-askorbinowego, który jest jedyną postacią wit. C wykazującą aktywność w skórze, a także 42% wody termalnej. Występuje w dwóch wersjach: do skóry normalnej i mieszanej oraz do skóry suchej.
Active C ma lekką konsystencję, działa matująco i sprawia, że skóra staje się delikatna, miękka i gładka. Nadaje jędrność skórze. Nie powoduje powstawania zaskórników. Dlatego szczególnie polecam cerom tłustym i z problemami, a już nie najmłodszym.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 81

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

4 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Jest dobrze

Mam dość suchą skórę, z tendencją do dziwnych drobnych plamek, zaskorników i lekkiego zaczerwienienia (płytkie naczynka 35+)

+opakowanie
+redukcja zmarszczek
+ wygładzenie
+medyczny zapach

-w wersji do suchej skóry w połowie dnia czułam dyskomfort na policzkach, słabe nawilżenie
-cena vs objętość vs wydajność

Używam tego produktu od: 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 4 całe

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie zachwycił

Zdecydowałam się na niego ze względu na witaminę C w składzie ale niestety mnie rozczarował.

Posiadałam wersję dla cery mieszanej. Stosowałam go głownie na noc ze względu na to, że witamina C się utlenia.

Krem jest w metalowej tubce- wydostanie do końca kremu jest bardzo utrudnione. O wiele bardziej sprawdziło by się opakowanie z pompką.

Aplikacja jest łatwa i szybka ponieważ krem ma poślizg- zapewne sprawka sylikonu.
Lekko matuje skórę i idealnie nadaje się pod makijaż.

Niestety nic nie nawilża i nie zauważyłam żeby stan mojej skóry się polepszył. Chyba potrzebuję produktu z większym stężeniem wit.C w składzie.
Ot zwykły krem, który nadaje się do skóry mieszanej, nie zapycha i nie podrażnia.

3 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

niezły

Krem wiele lat temu poleciła mi pani dermatolog, jako remedium na problemy z naczynkami - dobroczynne działanie na naczynka wykazuje zawarta w kremie witamina c. W tej chwili używam już trzecią tubkę. Do kremu wracam raz na kilka miesięcy i wówczas stosuję go przez kilka tygodni na noc.
Krem ma dość rzadką konsystencję i jasny kolor, jednak z czasem kolor zmienia się na ciemnożółty - myślę, że to efekt utleniania się kosmetyku.
Mam wersję do skóry suchej. Krem pozostawia na skórze odrobinę klejącą i ciężkawą warstwę. Mimo, że mogę stosować różnego rodzaju tłuste kremy i mazidła bez problemu, to jednak ten krem powoduje, że rano na twarzy pojawiają się niespodzianki - wypryski. Mimo tego skóra jest odżywiona i lekko rozjaśniona.


Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2,5 opakowania 30 ml

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

mam do niego sentyment :)

Stosowałam ten krem pomiędzy 20 a 24 rokiem życia :) na studiach :)
Witamina c w tym kremie świetnie sobie radziła z maskowaniem zmęczenia na mojej twarzy. Nauka na dwóch kierunkach i praca dawały mi popalić. Ale dzieki activ c moja cera wyglądała promiennie i ładnie. Zawsze była super nawilzona.
Dzisiaj już unikam kremów z silikonami ale wtedy nie miałam jeszcze takiej wiedzy o składach jaką mam teraz. Nie uważam że silikony to samo zło wiec kto wie, może jeszcze kiedyś wrócę do tego kremu; tak z sentymentu.

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

zapychacz, ale ma swoje plusy

Miałam wersję do cery tłustej i mieszanej.

Pierwsze dni były spoko. Produkt naprawdę błyskawicznie sprawia, że skóra jest promienna i wygląda zdrowo. Niestety po tygodni zauważyłam, że zapycha mi pory i skóra robi się przez to brzydsza.

Zużyłam więc resztę tubki na szyję i dekolt i tam się sprawdzał doskonale - mam od dziecka takie zmarszczki-obręcze na szyi, nic na nie nie działało, a ten produkt po kilku tygodniach pięknie je wygładził i spłycił - na oko jakieś 50%. Kiedy mi się skończył, oczywiście zmarszczki wróciły, ale i tak byłam pod wrażeniem.

Poza tym ładnie pachnie i ma wygodne opakowanie. Z drugiej strony trzeba go dość szybko zużyć, a to sprawia, że jest drogi. Dlatego też nie kupię go ponownie, bo żal mi tyle kasy wydawać na samą szyję i dekolt, skoro twarz mi zapycha

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

OK

Ciężko mi ocenić działanie przeciwzmarszczkowe. Mam drobniutkie zmarszczki mimiczne na około oczu. Active C używam na noc, głównie na około oczu. Nie widzę zadnych zmian, choć takie rzeczy ocenia się długofalowo, nie po miesiącu używanai moim zdaniem. Wiele moich znajomych go bardzo chwali. Ja raczej się rozglądam za porządnym kremem na pierwsze zmarszczki.

Śmierdzi niemiłosiernie :) Witaminką:)
Wydajny.

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

działa

Mam wersję lekką - emulsję. Krem jest świetny dla tłustej/mieszanej ale już nie całkiem młodej cery. Bardzo dobrze zachowuje się pod makijażem, ale też solidnie nawilża i widocznie poprawia wygląd buzi. Wygładza, wyrównuje koloryt.

stosuję na noc i na dzień, niestety nie posiada spfu, gdyby miał byłby dla mnie kwc.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

genialny!

Świetny, genialny, cudowny!
Ten krem ma prawie wyłącznie zalety, od czego zacząć?
+ wyrównuje koloryt cery
+ dobrze nawilża (latem, nie stosowałam go jeszcze zimą, ale jest dość lekki, więc pewnie wymienię na coś bogatszego, choć mam wersję do skóry suchej)
+ wygładza drobne zmarszczki
+ nie powoduje świecenia, szybko się wchłania
+ przyjemnie pachnie (cytrusowo)

minusy:
- średnio wydajny, tubka ma tylko 30 ml (starczyła mi na nieco ponad dwa miesiące codziennego używania)

Ogólna ocena: rewelacyjny
myślę, że nawet za tę cenę kupię jeszcze ten krem

Używam tego produktu od: 2 mce
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Mieszane uczucia.

Zalety:
- nieźle nawiża
- fajna konsystencja, ale raczej na noc
- bardzo wydajny
Jednak nie wiem, czy jestem do niego przekonana. Skóra jest bardziej aksamitna, ładnie wyrównuje koloryt skóry, relaksuje ją, ale efekt nie jest długotrwały. Może zabrakło mi konsekwencji w stosowaniu tego kremu, ale mój hit to nie jest.
Dość drogi, jak zobaczę w promocji w fajnej cenie albo w zestawie to zastanowię się nad ponownym zakupem

Używam tego produktu od: parę miesięcy, z przerwami.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

niezły

Dosyc dobry krem - żel do twarzy. Ja używałam na noc, zamiennie z innymi specyfikami, głównie po to, żeby ożywic cerę. Active C jest niezły, skóra jest po nim wypoczęta, zrelaksowana, o ładniejszym kolorycie. Wady: witamina c szybko się utlenia i dobrze szybko zużyc opakowanie. Poza tym krem zostawiał na bieliżnie nocnej i pościeli pomarańczowe ślady. Opakowanie niezbyt ładne, sztywna tubka, z której trudno było wycisnac ostatki.

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: jedno

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Średni

Active C (normalna/mieszana)stosowałam długo(3 lata) zamiennie z XL, do momentu, aż znalazłam lepszy (Flavo C).

Plusy:
+opakowanie, aluminiowe, pozwalające na wydostanie resztek kremu z precyzyjnym dozownikiem
+po długim stosowaniu łagodnie wygładza zmarszczki
+bardzo dobrze nawilża
+odświeża i lekko rozjaśnia
+nie uczula
+nie podrażnia

+/- średnio wydajny
+/-ostry zapach
+/- średnio sie wchlania, pozostawia silikonowy film na twarzy, który sie roluje

Niestety minusy przewazają:
-zapycha pory
-jak wszystkie produkty LRP roluje sie!
-cena za wysoka w stosunku do jakości
-wymagana ostrożność - brudzi na pomarańczowo (pościel, odzież) jak każdy krem z witaminą C

Krem stosowałam sumiennie i długo oczekując rozświetlenia i wygładzenia zmarszczek mimicznych. Owszem nawilża dośc dobrze, lekko rozjaśnia, jednakże w porównaniu z SVR jak i Flavo C wypada słabo. Efekty Active C są krótkotrwałe i mizerne. Co gorsza, co mnie zraziło do LRP jest występująca wsród ich kremów cecha rolowania się na twarzy(silikon), co jest dla mnie irytujące i nieestetyczne.
Brakuje w nim również kwasu hialuronowego, który by wspierał nawilżenie skóry i dzialanie wit C.
Podsumowując-nie jest zły, ale nie jest najlepszy. Średni.
Mając do dyspozycji 76 zl za 30ml zdecydowanie wolę wydać na inny.

Używam tego produktu od: około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 6 x30 ml

_____________________________________________________________
Wszystkie zdjęcia i artykuły zamieszczone na tych stronach są chronione prawami autorskimi.
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Pozytywnie

Krem jest przyjemny w stosowaniu. Na dzień sprawdza się po makijaż, po nocy skóra nie jest przetłuszczona. Wygładza skórę, natomiast nie widzę żeby ją rozjasniał. Co do dzialania na zmarszczki to po ok 1 miesiącu stosowania nie widzę różnicy. Generalnie polecam do wrażliwej skóry.

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    777
    pochwał

    10,00

  2. 2

    2
    produktów

    3
    recenzji

    776
    pochwał

    9,65

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    630
    pochwał

    9,07

Zobacz cały ranking