Nivea, Hair Care, Flexible Curls, Odżywka `Skręt fal i loków` (stara wersja)

Nivea, Hair Care, Flexible Curls, Odżywka `Skręt fal i loków` (stara wersja)

Średnia ocena użytkowników: 3,1 /5

Pojemność 200 ml
Cena 8,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Odżywka Skręt fal i loków z ekstraktami z aloesu i lilii wodnej podkreśla skręt loków i fal, zapewniając sprężystość i elastyczność włosom kręconym i falowanym.
Zapewnia naturalny połysk oraz wyraźnie ułatwia rozczesywanie włosów. Nie obciąża włosów.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Nymphaea Odorata, Aloe Barbadensis, Behentrimonium Chloride, Hydroxypropyl Methylcellulose, Propylene Glycol, Sodium Citrate, Mathylparaben, Propylparaben, Parfum.

Cena: 8-11zł / 200ml

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 54

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,1 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nigdy więcej jej nie użyję

z racji, że moje włosy są farbowane używam odżywek i produktów do włosów farbowanych.

Za namową siostry użyłam kilkakrotnie tej odżywki, bo moje włosy są falowane (siostra i mama ma kręcone). Niestety tak jak w przypadku mamy i siostry dla mnie ta odżywka jest beznadziejna, po użyciu włosy:
- trudno było rozczesać,
- po delikatnym podsuszeniu włosy (nie ważne czy podsuszyłam je suszarką czy schły same) były sianowate,
- produkt zamiast podkreślić moje fale powodował, że włosy były bardziej proste, jak po użyciu jakiegoś produktu do prostowania,
- w przypadku mamy i siostry loki nie miały takiego ładnego kształtu jak po innych odżywkach, obie również miały problem z rozczesaniem włosów

jedyny plus to za poręczne opakowanie i zapach, niestety innych plusów nie zauważyłam,

Ten produkt już nie pojawi się w naszym domu.

Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dość fajna ale...

Ja używałam kiedyś komplecik, szampon z odżywką. Lepszego skrętu nie zauważyłam ale włoski fajnie pachniały i były tak "delikatnie" nawilżone. Jednak chyba lepiej przy suchych kręconych włosach zaopatrzyć się w dobrą maskę nawilżającą niż w słabo nawilżającą odżywkę która itak nie spełnia swojego podstawowego przeznaczenia.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Fantastyczna stara wersja....

Stara wersja Nivei - służyła mi latami, bez spłukiwania nawet (!) wystarczała sama w sobie. Włosy były wspaniałe po tej odżywce, każdy pytał mnie, co z nimi robię że sa takie ładnie skręcone.
Żaden kosmetyk wczesniej ani pożniej już tego nie dokonał.
Teraz patrzac na jej skład widze ze wcale nie zwierala żadnych polimerow a włosy krecily mi się po niej jak szalone... :)
Czytajac tutaj opinie dziewczyn, które sa potwierdzeniem tego, do czego sama doszlam pozniej - w pewnym momencie ta odżywka stała się już wyłacznie do spłukiwania, zmiana składu przez producenta doprowadzila do tego, że właściwie w pielegnacji włosów u mnie - jest teraz obiektem towarzyszącym. a wtedy myślałam, że coś się dzieje z moim wlosami ... :)

z tęsknota wspominam czasy starej Nivei i pięknie ułozonych, utrwalonych włosów.....ehhhh

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Raczej nie !!

Kupiłam ją bo była polecana na wizarzu . Ma kręcone włosy, ostatnio są strasznie oklapnięte i bez życia. specjalnie szukałam tej starszej wersji bez silikonów. Niestety poza ułatwionym rozczesywaniem odżywa nic mi nie pomaga. Napewno nie działa na podkręcanie loków. Na drugi dzień włosy są strasznie suche i sterczą jak druciki ... już jej nie kupie ;/

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Koszmar..

Jak dla moich włosów odżywka jest koszmarna.. Miałam po niej strasznie oklapnięte włosy i po kilku godzinach były już tłuste. Nie poleciłabym jej nikomu.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe.

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Całkiem dobra

Bardzo lubię tę odżywkę. Ładnie pachnie i zapach pozostaje na włosach dość długo, podkreśla skręt, włosy się po niej nie puszą, łatwo się rozczesują ale jest raczej mało wydajna choć szczerze mówiąc ja używam jej dużo. Starcza mi na ok. 5 tygodni

Używam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

kiedyś była lepsza ...

Używałam tej odżywki jakiś czas temu, gdy była jeszcze w starym opakowaniu. Nie wiem czy to moje włosy się zmieniły, czy to coś w składzie, ale nowa wersja jest po prostu beznadziejna.

Już podczas nakładania skleja moje wosy w strąki, które nawet po spłukaniu nie znikają, czułam się jakby włosy był zlepione klejem ;D

Po wysuszeniu włosy są sztywne, oklapnięte, bez życia.

Na pewno już nigdy się nie skuszę, pół opakowania znalazło się w koszu.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Czy ona coś daje?

Mam lekko falowane włosy. Wcześniej używałam innych kosmetyków do kręconych włosów z tej serii i tam widziałam efekty. A mam wrażenie, że sama ta odżywka to jest taka jakaś... No szału nie ma. Skończę powoli to opakowanie, które mam i na pewno nie kupię następnego.

+ zapach
+ opakowanie

- konsystencja
- nie daje oczekiwanych efektów

Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

wersja stara TAK, nowa NIE

Obecnie odzywka zarówno nie wyglada, jak i nie działa tak samo.
Producent zmieniajac opakowanie, drastycznie zepsuł skład, dodajac DIMETHICONE na poczatku składu. Tak oto - choc nigdy specjalnie mnie nie zachwycała - ostatecznie spisałam odzywke na straty.

Dawna wersja rewelacyjnie myła i nadawała sie do wzbogacania. Moje loki preferuja jednak tresciwsze, bardziej emolientowe składy, wiec solo odzywka nie robiła z nimi wiele. Stawały sie miekkie, ale niekoniecznie nawilzone czy odzywione.

Nowa wersja (sprawdziłam i wiecej nie chce :eek: ) zostawiła moje włosy w stanie wskazujacym na syndrom afrykański - busz, puch i susza...
Jesli Wasze włosy nie lubia silikonów, nie siegajcie po nia. Reakcja jest natychmiastowa.Używałam tego produktu: około roku w starej wersji
Ilość zużytych opakowań: 4 + nieco z nowej

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dla ,,splątańców,,

Zdecydowanie polecam tą odżywkę szczególnie dla włosów kręconych, które jak wiadomo bardzo się plączą, i podczas rozczesywania po myciu można sobie połowę wyrwać. Odżywka właściwie od razu po wtarciu wygładza włosy, rozplątując je. Jestem z niej bardzo zadowolona. Chwilowo jest najlepszą odżywką jaką stosowałam. Poza tym jest bardzo wydajna. Ja myje włosy raz na 6 dni, ran na tydzień(zależy od humoru), i starczyłam mi naprawdę na długo. Wcale nie trzeba jej dużo nakładać, żeby wywiązała się z obowiązku. Może dlatego tak wolno się zużywa, bo mam dość krótkie włosy, ale to nie umniejsza jej świetności. Polecam wszystkim kręconowłosym.

Używam tego produktu od:4 miesięcy?w każdym razie bardzo długo
Ilość zużytych opakowań:1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Jest świetna!

Moje włosy nie są kręcone, a jedynie mocno falowane. Przy ich suchości i skłonności do puszenia, mimo moich dzikich wysiłków od pewnego czasu tworzyły rodzaj sianowatego trapezu.
Odżywkę tą podkradłam siostrze. Znalazłam ją na półce w łazience i postanowiłam spróbować...

Jest cudowna!
Żadna odżywka jak dotąd nie poradziła sobie tak z moimi zniszczonymi włosami...
Odkąd jej używam stały się miękkie, lśnią, świetnie się rozczesują i układają. Fale są podkreślone i wyglądają naturalnie.
Wreszcie zaczęłam słyszeć komplementy na temat moich włosów... :)

Odżywka jest bardzo wydajna - używam jej już sporo dłużej niż miesiąc. Wystarczy dosłownie troszeczkę, by otrzymać pożądany efekt. Jest gęsta, pięknie pachnie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo fajny

zdecydowanie dobry dla moich kręconych włosów :)
włosy po odżywce się ozkudłaczają, że tak powiem, co potem ułatwia rozczesywanie :) włosy są bardziej wygładzone, a loki są rozdzielone. razem z balsamem bez spłukiwania tworzy dobre polączenie:)
polecam!

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    1
    recenzji

    959
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    951
    pochwał

    9,65

  3. 3

    5
    produktów

    29
    recenzji

    810
    pochwał

    8,67

Zobacz cały ranking