Wizaz.pl - Conversation Between alethia99 and Agneskaa

Wróć   Wizaz.pl > alethia99

Notka

Conversation Between alethia99 and Agneskaa
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. alethia99
    2012-05-27 21:04
    alethia99
    Tak tylko niestety nie znam żadnej konsultantki. Mam nadzieję że trafię na odpowiedzialną i sympatyczną osobę. A więc jak to wszystko działa w oriflame? Zamówienie składam tak samo jak w avonie?
  2. Agneskaa
    2012-05-27 20:51
    Agneskaa
    Spokojnie Najpierw musi sie z tobą skontaktować twój sponsor, czyli osoba u której jesteś w grupie. Ona wyśle ci wniosek, który musisz wypełnić i odesłać. Od razu dostaniesz katalog. Ale powiem ci szczerze, że ja osobiście nie polecam zapisywania się przez internet bo nie wiadomo na kogo się trafi. Może to być osoba fajna i pomocna, ale i taka która w niczym ci nie pomoże. Lepiej było by gdybyś zapisała się przez biuro albo przez inną konsultantkę. No ale musisz czekać dopóki ta osoba się z tobą nie skontaktuje. Jeśli nikt się tobą nie zajmie w najbliższym czasie to wtedy wytłumaczę ci co zrobić dalej Jak na razie mogę opowiedzieć ci jak to wszystko wygląda w Oriflame.
  3. Agneskaa
    2012-05-27 20:50
    Agneskaa
    Spokojnie Najpierw musi sie z tobą skontaktować twój sponsor, czyli osoba u której jesteś w grupie. Ona wyśle ci wniosek, który musisz wypełnić i odesłać. Od razu dostaniesz katalog. Ale powiem ci szczerze, że ja osobiście nie polecam zapisywania się przez internet bo nie wiadomo na kogo się trafi. Może to być osoba fajna i pomocna, ale i taka która w niczym ci nie pomoże. Lepiej było by gdybyś zapisała się przez biuro albo przez inną konsultantkę. No ale musisz czekać dopóki ta osoba się z tobą nie skontaktuje. Jeśli nikt się tobą nie zajmie w najbliższym czasie to wtedy wytłumaczę ci co zrobić dalej Jak na razie mogę opowiedzieć ci jak to wszystko wygląda w Oriflame.
  4. alethia99
    2012-05-27 18:12
    alethia99
    Hej Właśnie gubię się w tym wszystkim Z oriflame dostałam maila że pierwsze zamówienie muszę złożyć z katalogu online, no to kurcze jak mam go pokazać klientom? W mojej okolicy nie ma biura oriflame ani konsultanki, no i jestem w kropce
  5. Agneskaa
    2012-05-27 11:20
    Agneskaa
    Hej Widze, że dopiero zostałaś konsultantką Oriflame I widze, że masz dużo pytań, chciał bym ci pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Ja jestem konsultantką od września 2011r. Jeśli masz jakieś pytania to możesz pisać śmiało. Pozdrawiam

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.