Wizaz.pl - Conversation Between Olcik18 and xxkaamilaaxx

Wróć   Wizaz.pl > Olcik18

Notka

Conversation Between Olcik18 and xxkaamilaaxx
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. xxkaamilaaxx
    2008-09-10 17:13
    xxkaamilaaxx
    No tak.. racja trzeba czegos poszukac i moze akurat trafie na ten'swoj' kosmetyk
    a poki co zajme sie szukaniem czegos na te moje wypaadajace wloski
    dziekuje bardzo za odp pozdrawiam!
  2. Olcik18
    2008-09-08 17:29
    Olcik18
    hej

    Co do balsamu frederica fekkai to sa to drogie kosmetyki do nabycia w sieci sephora. Balsam ten kosztuje 90 zl, ale jest delikatny i mysle, ze nie pomoze sobie z kreconymi wlosami. Ja go uzywalam, ale tylko troche sprawial, ze wlosy sie trzymaly dluzej proste. Co do mleczka Iron Finish caly czas jestem mu wierna, jest to najlpeszy preparat dla mnie do prostowania ale..prostownica. Jest to typowe mleczko pod żelazko, nie wiem czy sie sprawdzi bez niego. Z dosc mocnych( dla mnie za mocny) jest blasam goldwella flat marvel. Do niego nie trzeba prostownicy, u mnie po samym wysuszeniu mialam proste wlosy.
    No chyba, ze wolisz jakies serum wygladzajace.. z serii L'oreal professional sa fajne sera wygladzajace do roznego rodziaju wlosow- do kupienia w salonach fryzjerskich( cena ok 50 zl). Z reszta wiele firm fryzjerskich ma fajne sera.. ale L'oreal do wlosow ma fajne produkty, wiec polecam

    Tak jeszcze mysle co moglabym Ci polecic.. fajny jest nawet spray Biosilka smoothing solution. Mozna go stosowac na suche wlosy (do prostownicy) badz wilgotne do suszarki. Lekko usztywnia wlosy, wygladza. Ja go stosowalam nad morzem na wilgotne, a potem mleczko iron finish to wlosy byly proste mimo duzej wilgotnosci. Mozna go kupic w hurtowniach fryzjerskich.

    Wiele jest ciekawych produktow, ale chyba wszystko trzeba testowac na sobie
  3. xxkaamilaaxx
    2008-09-07 11:57
    xxkaamilaaxx
    Witam
    czytalam watki na temat kosmetykow do prostowania wlosow:P daaawno daawno temu napisane dlatego nie chcialam odswiezac tematu bo niewiadomo czy ktos by tam zajrzal:P
    napisalas cos o balsamia prostujacym Federic Fekkei i mleczku Iron Finish;> chcialabym wiedziec ile mniej wiecej kosztuja te kosmetyki i czy mozna je kupic w normalnej drogerii;>
    mam krecone wlosy w dodatku puszace sie i chcialabym zeby byly prostsze a prostownicy uzywac nie chce bo strasznie sie niszcza.... w dodatku ostatnio bardzo mi wypadaja i wydaje mi sie ze jakbym je prostowala to moglabym zostac calkowicie lysa a to chyba nie byloby zbyt ciekawe :P
    no wiec.. prosze o odp
    pozdrawiam

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.