Wizaz.pl - Conversation Between miss venflon and _natalka_

Wróć   Wizaz.pl > miss venflon

Notka

Conversation Between miss venflon and _natalka_
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. _natalka_
    2011-10-12 17:58
    _natalka_
    Miss mam pytanie-musiałam wyjąć kolczyka z karku, została blizna po nim, a chciałabym zrobic go jeszcze raz. Znasz może jakies dobre niedrogie maści/specyfiki zeby ta blizna znikneła?
  2. miss venflon
    2011-05-04 07:37
    miss venflon
    jak możesz to podeślij wyraźne zdjęcie-zastosuj octenisept
    najprawdopodobniej naruszyłaś/zraniłaś kanał przekłucia
  3. _natalka_
    2011-05-03 16:53
    _natalka_
    Miss pomóż Kolczyk w karku miałam robiony w lipcu tamtego roku. Zrobiony był dobrze, ładnie i szybko sie zagoił, kulki nie odstawały, pięknie wygladał...Niestety w styczniu kolczyk mi wypadł-jedna kulka sie odkreciła i wylazł-dodatkowo za pomocą szarpniecia przez reke kolezanki (to było podczas tańca w sylwestra). Kolezanka mi go wsadziła, niestety niczym nie odkaziłam tego kolczyka...bije sie teraz w piers...jak mogłam zrobic taką głupotę...no ale trudno zrobiłam...od tamtej pory kulki nie przylegają ładnie do ciała-troche odstają, czasami wycieka coś przezroczytego(najczescie j po przebudzeniu mam zaschniete wokół kulek), ale nie jest czerwone i nie boli (chyba ze dotkne kanału to wtedy troche czuje dyskomfort) Przemywałam tylko solą fizjologiczną, ale dalej bez zmian. Co bys mi poradziła? Myślisz, że octenisept pomoże? (jeszcze go nie używałam). Bardzo prosze o odpowiedź Pozdrawiam.
  4. _natalka_
    2011-01-27 13:41
    _natalka_
    aha ok to tak zrobie dzieki
  5. _natalka_
    2011-01-27 13:34
    _natalka_
    kulki sa tytanowe, a zamiast octaniseptu może być sól fizjologiczna? czy to ma inne działanie?
  6. miss venflon
    2011-01-27 13:27
    miss venflon
    sól fizjologiczna nic nie da-bo to czysty jałowy płyn bez działania dezynfekującego
    ale gazik leko jet w kazdej aptrece i kosztuje grosze
  7. _natalka_
    2011-01-27 13:26
    _natalka_
    kulki sa tytanowe, a zamiast octaniseptu może być sól fizjologiczna? czy to ma inne działanie?
  8. miss venflon
    2011-01-27 13:22
    miss venflon
    jak kulki na wymianę są z stali lub tytanu można je przetrzeć (położyc i zawinąć)gazikiem leko-jełsi to akryl to bedzie gorzej bo nei wolno nic alkocholowego na niego zastosować
    w gre przy wszystkim wchodzi octenisept
  9. _natalka_
    2011-01-27 13:07
    _natalka_
    Miss mam pytanie-mam kolczyka w karku i chce wymienić sobie same kulki (z wiekszych na mniejsze) w domowych warunkach. Jak je powinnam przygotować do tego zeby były zdezynfekowane? Bardzo proszę o odp. Pozdrawiam
  10. _natalka_
    2010-05-24 21:25
    _natalka_
    Hej mam pytanie do Ciebie, bo po przestudiowaniu Twoich wypowiedzi, wydaje mi sie, że sie na tym znasz Wiesz cos na temat salonów piercingu w Lublinie? bo zamierzam zrobic kolczyka w karku, a nie mam pojecia gdzie...szukałam na necie, ale nic nie znalazłam;/ Moze Ty mogłabys cos polecic w Lbn? Czy w Lbn ze tak powiem nie warto? Zalezy mi bardzo na jak najszybszej odpowiedzi juz z góry dziekuje

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.