Wizaz.pl - Conversation Between sugar_kitty and wyskielk

Wróć   Wizaz.pl > sugar_kitty

Notka

Conversation Between sugar_kitty and wyskielk
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. wyskielk
    2015-02-17 12:49
    wyskielk
    OOOOOOOOOOO widzę,ze koleżanka z Lublina.
    Ja też.....
  2. wyskielk
    2015-02-17 12:48
    wyskielk
    Na rękach mam też spore włoski,ale nigdy ich nie depilowałam
    ,a jak dobrze opalę ręce czy to na słońcu czy na solarium-robią się one jasne i nie są tak widoczne.

    W takim razie zyczę nam obu cierpliwości i może szybko wynajdą jakiś laser ,
    który za pierwszym i jedynym razem oraz TANIO ,zlikwiduje nam to obrzydliwe owłosienie
    gdzie go nie chcemy i nie potrzebujemy.
    Serdecznie pozdrawia,.Czekam na jakąś odpowiedź o Twoich doświadczeniach.
    PS>Post muszę podzielić na dwie częsci.Po prostu jest za długi.PA
  3. wyskielk
    2015-02-17 12:48
    wyskielk
    Hej sugar_kitty.
    Ja również mam problemy z depilacją,a bardziej z odrastającymi w bardzo szybkim tempie włosków.
    W lecie robię sobie sama depilację woskiem całych nóg (pomaga mi w ty mąż-lubi się wyżyć na mnie ),ale jednak włoski też odrastają szybko.Po wosku nie są tak twarde , sztywne i czarne jak po żyletce.Są bardziej delikatne ,jest ich mniej i mają mniej intensywny kolor.
    Mój mąż ciągle męczy mi ucho,abym zrobiła sobie depilację brazylijską,jednak mam jakiś dziwny strach przed tym zabiegiem.Ale idzie wiosna,potem lato i już podjęłam decyzję,ze wybiorę się do kosmetyczki na takowy zabieg.Jednak najbardziej wk...wia mnie to,ze u innych kobiet te włoski faktycznie może nie odrastają po 4.tygodniach,ale ok 2. spokojnie dziewczyny mają gładkie nogi.
    Ja również mam problem z wewnętrzną stroną ud.Doprowadza mnie to do szału.Często wpędza w depresję i są lata (pora roku)kiedy to generalnie albo w ogóle nie wychodzę na dwór lub zakładam dżinsy czy długie spódnice.

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.