Wizaz.pl - Conversation Between lulaluna and uca

Wróć   Wizaz.pl > lulaluna

Notka

Conversation Between lulaluna and uca
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. lulaluna
    2012-06-20 07:38
    lulaluna
    Pomyśl, że dla innych twoje włosy to motywacja! Np. dla mnie
  2. uca
    2012-06-20 02:59
    uca
    Naturowstret? Ciekawe . Kurcze ja mam dzisiaj wlosowstret!!! Kumpela mi wyslala jakies fotki sprzed paru dni i moje wlosy wygladaja na nich tragicznie, klapniete i postrakowane. Az mam ochote zgolic sie na lyso i kupic peruke .
  3. lulaluna
    2012-06-19 07:10
    lulaluna
    Niestety jeszcze to potrwa, dlatego tak się przestraszyłam, że będę musiała obciąć na zapałkę. To co mam teraz hodowałam prawie rok! Mi wolno włosy rosną, choć jak patrzę na jedno zdjęcie gdzie mam krótkie to wydaje mi się, że jest ok;-) Najlepiej rosną latem i jesieniąŻyczę powodzenia z pietruszką, ja niestety musiałam porzucić moją zdrową dietę, ogólnie przeżywam wstręt do natury.
  4. uca
    2012-06-19 04:25
    uca
    No rzeczywiscie, to troche moze potrwac, od brody do ramion to ok. rok zapuszczania. Popijam teraz ten slynny sok pietruszkowo-jablkowy, mam nadzieje ze pozytywnie wplynie na wlosy
  5. lulaluna
    2012-06-18 07:55
    lulaluna
    Ucuś! Najdłuższe to prawie do końca szyi, ale te będę musiała prędzej czy później obciąć, bo chcę na równo. Potem jest warstwa tak do brody i grzywka która już sięga kącików ust powiedzmy;-) Oczywiście jak się bardziej skręcą to są krótsze. Ogólnie mam dużo do zapuszczania;-)
  6. uca
    2012-06-18 01:24
    uca
    Dzieki . A dokad masz wlosy? Ja tez bardzo chce dlugie, zeby sie po prostu przekonac jak w nich sie czuje i wygladam, teraz zapuszczam tez grzywke.
  7. lulaluna
    2012-06-17 08:41
    lulaluna
    Teraz patrzę, że chyba tu powinnam odpisywać;-) Śliczne te twoje włoski
  8. uca
    2012-06-17 02:09
    uca
    Uff to dobrze Bo juz sie martwilam ze scielas sie na zapalke! To troche niepokojace ze w produktach do wlosow sa takie skladniki o ktorych zmywalnosci jest "brak danych".
  9. uca
    2012-06-14 05:16
    uca
    I jak zmylo sie??

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.