Wizaz.pl - Conversation Between kasiek1122 and mikakrolikowa

Wróć   Wizaz.pl > kasiek1122

Notka

Conversation Between kasiek1122 and mikakrolikowa
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. kasiek1122
    2009-09-19 08:49
    kasiek1122
    Witaj,

    niestety nie udało się umorzyć tej kwoty, ale reklamację uznali. Miałam do zapłaty połowę tej kwoty plus VAT. Rozłożyli mi to na dwie raty. Uznali, że stało się tak z mojej winy, a konkretnie z nieznajomości korzystania z tego modelu telefonu, a to nie jest ich winą. Uznali reklamację tylko dlatego, że od wielu lat korzystam z ich usług i nie zalegam z płatnościami. Po tym okropnym incydencie wyłączyłam mms i internet. Nie chcę ryzykować korzystam z internetu tylko za pomocą wi-fi w telefonie. Poszukam tego pisma, które im wysłałam, ale nie obiecuję, że znajdę. Mam nadzieję, że Twojemu mężowi nie naliczą więcej.. bo mi tak to spływało, przez kilka dni, co zadzwoniłam na saldo konta to było więcej.

    Pozdrawiam,

    Kasia
  2. mikakrolikowa
    2009-09-18 21:32
    mikakrolikowa
    Witam
    Pisze z prośbą o informacje jak zakońyła sie sprawa z reklamacją w erze , właśnie dzis okazało sie ze mój mąż ma dokładnie taką samą sytułacje. Dostaliśmy sms od ery owystawieniu faktury na 760zł zadzwoniliśmy na biuro obsługii i miły pan nam powiedział ze minuty z abonamentu nie zostały wykorzystane a kwota jest za połaczenia z internetem a mój mąz nigdy nie korzysta z neta przez komórke też ma N95 i korzysta z niego już ok 2 lat i nigdy nie było zadnego problemu po przeczytaniu twojego postu przypomniał sobie ze wgrał nowy soft i ustawiał mms, po wekendzie chcemy złożyc reklamacje prosze o odpowiedz jak zakończyła sie twoja sprawa
    Pozdrawiam

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.