Wizaz.pl - Conversation Between linkaa1987 and eve_lina

Wróć   Wizaz.pl > linkaa1987

Notka

Conversation Between linkaa1987 and eve_lina
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. eve_lina
    2009-06-23 12:58
    eve_lina
    Mhm... No to dobrze. Rozumiem już wszytsko
    Dzieki za informacje
  2. linkaa1987
    2009-06-23 11:30
    linkaa1987
    pomóc w sensie jakim?
    To są leki legalne, ale na receptę, nie dostaniesz ich w żadnej aptece bez recepty. Nie są ziołowe, ale bardzo silne, więc trzeba uważać, no i jeśli nie masz do zgubienia conajmniej hmm 15kg to od żadnego lekarza nie dostaniesz recepty. Ten lek zbyt mocno ingeruje w organizm i ma dużo skutków ub obocznych, nie jest to warte utraty zdrowia.
    Wejdź na forum, gdzie rozmawiaja o Meridii- bo to ten lek.
  3. eve_lina
    2009-06-23 11:23
    eve_lina
    Aha..No ale czytalam w Twoim poscie wiadomosc od jakies dziewczyny, zebys kupila jakies leki i rozmawialyscie o legalnosci ich itp ;-p
    Ja rozumiem, ze bez wlasnego wkladu nic sie nie uzyska... ale mozna sobie jakos pomoc
  4. linkaa1987
    2009-06-23 11:12
    linkaa1987
    hej,
    to nie była żadna dieta cud- takowych raczej nie ma. Przez kilka miesięcy utrzymywałam dość srogą dietę, uczyłam się zdrowiej odżywiać, tak by to weszło w nawyk, a nie było tylko chwilowe. Brałam też tabletki, które przepisał mi lekarz. Jednak ja miałam sporą nadwagę. Schudłam 18kg ale wróciło mi jakieś 5-7. Znów się odchudzam, narazie na minusie mam 4. Dodam, że nie jestem szczupła-chuda etc. Nadal mam nadwagę. Dieta nie jest na chwile, a na całe życie- bynajmniej dla osób, które mają tendencje do tycia ;/ a jeśli chodzi o cienie to użyłam inglotów. Wysłałam zdjęcie kosmetyków, ale go nie załączyli.
    Kolory:
    beż ze złotymi drobinkami- 456 db sparkle
    brąz- 465 db sparkle
    turkus- 116 shine
    morski- 991 matrix

    pozdrawiam
  5. eve_lina
    2009-06-23 06:17
    eve_lina
    a mnie ciekawi co innego... mianowicie...;D chcialabym poznac te diete cud ))

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.