Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ~little arabic try.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-09, 18:02   #19
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: ~little arabic try.

ile komentarzy!
Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
mmm kohl
do rzeczy jak to piszesz..nieco bardziej roztarlabym granice cieni (gore i zewnetrzna czesc) bo robi wrazenie z daleka oka pandy :P ale poza tym..pieknie Ci w takim mocniejszym makijazu
Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Trochę sowa trochę panda nie przekonuje mnie, za dużo cienia, oczy wygladają na wystraszone.
a ile zwierząt
do rzeczy, Candy dziekuje za rade, teraz widze ze faktycznie przydałoby sie bardziej rozetrzec granice.
żurawinka dziekuje za opinie

Cytat:
Napisane przez madziamn Pokaż wiadomość
a mnie się podoba. Jestem zachwycona wewnętrznym kącikiem i tą krechą. Jak dla mnie żadna panda czy sowa
dziekuje

Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
zgadzam sie z poprzedniczkami, ladnie nalozony cien, bardzo pasuja Ci takie ostrzejsze kolorki, ale jestem z roztarciem ostrzej zewnetrznego kacika, arabic ma to dosiebie, ze katy z wewnatrz i zewnatrz sa ostre,troszke wydluzone
ciekawie wygladaja kreseczki w wew kaciku - fajny pomysl
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Wew. kącik tez mi się podoba. Wydaje mi się, że bardziej ostro powinien być nałożony cień w zew. kąciku - nie tak na okrągło, tylko ostro poprowadzony do końca brwi. I można użyć więcej koloru. Jak Candy napisała, ciut więcej rozetrzeć.
Ale i tak ślicznie Ci w takim ciemnym
Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
Moze sprobuj zewnetrzne kaciki wyciagnac jakos tak: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1228771211
dzieki dziewczyny za opinie, bede próbowała robic ostrzejsze zakończenia, ale zobacz northwestpassage ze mam zupełnie inny kształt oka niż Basia. A jak na razie uwazam ze lekko zaokraglony kształt cienia jest najkorzystniejszy dla mnie bo mam duża okragłą powieke, potem rów mariański a potem everest łuku brwiowego i o ile probowalam ostro wyciągać cień to nie z każdej strony to wygądało dobrze. A mimo to chciałabym robic makijaże arabic bo są przecudowne więć podejme powiekowe wyzwanie
Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Mi się podoba, nie mam żadnego ale. Te nieroztarte cienie u góry wyglądają całkiem fajnie


Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Wewnętrzne kreseczki swietne,zewnętrzny bym bardziej w trójkacik dałaZazdroszczę tej pięknej cery.


Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
łooł!! ale piękne
śliczna cera, piękne oczy, ładny (nieco groźnyy) kształt brwi.. czegóż chcieć więcej?
widziałam juz kiedys Twoją prace i musze przyznać i tamta (bodajże zielenie) i ta POWALAJĄ!
pozdrawiam..

a może zdardziłabys jak dbasz o cerę? jaki puder? buźka
oczyszczam regularnie, na tyle ile mogę pudru akurat tutaj nie miałam. tylko podkład i bronzer.

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
a mnie się podoba w tym makijażu, że nie jest rozstarte
zresztą chyba co byś nie zrobiła to i tak byś ładnie wyglądała
dziekuje
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując