Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-09, 18:20   #1549
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Na moje nikt nie odpowie? :P
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja rowniez bym prosila o pomoc, bo chce wybrac puder do twarzy a nie wiem jaki kolor :|

1. Jak się opalasz
Opalam sie strasznie ciezko, nogi nigdy w zyciu mi sie nie opalily, twarz tez, jak cos to najszybciej ramiona na raka! Odcien opalenizny? Czerwony..


2. Kolor oczu
Oczy zielone ciemno srednie, nie wiem :P kolor nie jest czysty, takie z domieszka brązu. Oprawa ciemna, bardzo.

3. Piegi
Wystepowaly w mlodosci teraz nie, ale mam znamiona na calym ciele ciemno brązowe.. i dziwnei to wyglada bo jestem jasna i sie dosc odznaczaja


4. Cera
No wlasnie i na to nie umiem odpowiedziec.. odcien nie jest cieply, raczej chlodny odcien troche mam zarozowiona cere od zmian skornych, mnie sie wydaje ze skore mam beżowo-rozowawą taka neutralną.


5. Naturalny kolor włosów
Naturalny - bardzo ciemny brąz.

6. Kolor ust
To zalezy od dnia ale raczej mam takie nasycone czerwone w kierunku mniej nasyconego :P


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Najlepej czuje sie w czarnym, ciemnym zielonym i brązowym, ciemnym fioletowym.

Niby dobrze wygladam w czerwonym, ale nie umiem sie przelamac zeby chodzic, nienawidze bialego, rozowego i ogolnie jasnych kolorow. Nie mam jasnych ubran wiec nie wiem czy mi w nich dobrze czy nie
Ale mysle ze w jasnych mi zle bo jestem za blada w takim neutralnym odcieniu. Pamietam jak dostalam bluzkę biala w jakies jasno niebieskie kola, to myslalam ze zwymiotuje :P OHYDA! Zle sie czulam i zle wygladalam!

Mnie wyszlo tak nei do konca ze:
ZIMA Typ Królewny śnieżki, ale:
skore mam jasna, ale bez przesady
Cytat:
- Oczy - błękit lodowy, turkusowy, niebieski, orzechowy oraz czarno-brązowy...
no a ja mam zielone do brazu
Cytat:
Makijaz:
Oczy – cienie - stalowy, fioletowy, turkusowy oraz szmaragdowa zieleń. Niewskazane – brązy, rudości.
a ja tylko brazy i rudosci bo najlepiej w nich wygladam..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora