Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-10, 13:19   #2051
illa22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Witam,
Prosiłabym o ocene mojej pielęgnacji.
Mam cerę mieszaną w kierunku do tłustej ( różne kosmetyczki różnie mi mówią), Takie podskurne grudki w szczególności na policzkach i tam też jakieś wypryski, które tez czasem są na czole, z zaskórnikami na nosie, czole i brodzie, ale nie są jeszcze takie wielkie, acha i oczywiście rozszerzone pory i sporo przebarwien i blizn przede wszystkim na policzkach i czole. Mam 24 lata.

Do mycia twarzy żel oczyszczający lirene bez alkoholu, tonik ziaja ogórkowy też bez alkoholu, krem nawilżający do cery mieszanej - janssen i taki sam zabieg wieczorem.
Dodatkowo raz w tygodniu peeling - jansen po nim maseczka oczyszczająca i raz w tygodniu, jakaś maseczka odżywcza, nawilżająca.
Naczytałam się dużo o zbawiennej roli kwasów owocowych, jednak ich nie stosowałam. Jak myślicie mogłabym je zacząć używać? Oczywiście wiem, że należy przy ich stosowaniu używać wysokich, stabilnych filtrów. Proszę was o jakąś ocenę pielęgnaci i rady. Z góry wielkie dzięki
illa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując