Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kto mi zrobi pazurki ???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-30, 12:10   #107
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

5. jak się komuś złamie tipsik żeczywiście wygląda żałośnie Nie pomożesz wtedy bliźniemu?? Interesuje cię tylko kasy ile możesz na tej żałosności zarobić? Pytania cokolwiek złośliwe i tendencyjne - ale proszę na przyszłość nie sądź po pozorach - a wygląd zewnętrzny może być pozorem. Czy ktoś kto jest w garniturze jest wykształconym człowiekiem? a może to już umrzyk w trumnie??

Bardzo bym się chciała odnieść do tego akapitu , bo komentowanie reszty sensu jest pozbawione - wszystko jest jasne Natomiast w podpunkcie 5 nie rozumiem nastepujących kwestii -
Co ma moja pomoc przy złamaniach do rzeczy? Bo chyba jest oczywisce ,że jesli mi za to płacą to naprawiam a moje poczucie obowiazku nakazywałoby spotkac się z felerną klientka w trybie ekspresowym.
I o co chodzi z moim rzekomym zainteresowaniem zarobianiem kasy ?! Bo z tego co zauwazylam to akurat mawis zacierala rece z radosci ,że faceci zakladają tipsy, bo rynek pęcznieje od stylistek a klientek masowo nie przybywa...Ja nie raz i nie dwa odsylałam dziewczyny do konkurencji bo nie usmiechało mi się siedziec 8 godzin dziennie nad tipsami - nie jestem przepadlista po prostu.

A co do pozorów - oczywiscie,że nadmierne uleganie "pierwszemu wrażeniu " moze byc mylące jednak to własnie sposob zachowania się swiadczy o człowieku. Bedzie o facecie swiadczylo czy nosi tipsy, czy nosi garnitur, czy jezdzi porsche czy ladą, czy nosi spodnie z krokiem w kolanach, czy jest lysy czy nosi dredy - wg. Ciebie nie pozwoli to poprawnie sklasyfikowac co najmnej 80 % delikwentów?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując