Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zastrzyk energii dla mojej skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-30, 13:15   #24
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Zastrzyk energii dla mojej skóry

Cytat:
Napisane przez April007
Zadna ze mnie znawczyni, ale samoopalacze u Ciebie odpadaja? Mozna by wsumie sprobowac jakis lepszy - cienka warstewka raz na 2-3 dni zapewnia zdrowy odcien. Mnie nic lepiej nie pomoglo do tej pory bo z natury mam ziemista cere. Ale to tylko taka sugestia
Pozdrawiam
April,dzieki za sugestie no wlasnie tak sobie tez mysle, ze wlacze powoli mojego ukochanego authelioska do pielegnacji Przelezal biedaczek na polce sam okres kwasowy to czas go uaktywnic...
Ale wiesz, to nie jest tylko kwestia braku kolorkow na mojej twarzy - cialko tez sie buntuje cos - czesc nawilzona, czesc sie przesusza inna jeszcze sie przetluszcza i wysypuje jak u nastolatki, ktora (niestety) juz dawno nie jestem;(... Stad probuje znalezc jakies bledy pielegnacyjne, ktore popelniam. Wiem, ze pora roku urodzie nie sprzyja i duzo strsow teraz mam, ale ja bym chciala ten moj organizm jakos "wyprostowac" i zmusic do pracy... Stad kombinuje, ze to serum z witaminka c jest dobre i zastanawiam sie nad jakimis rozsadnymi suplementami... No zobaczymy Ale dzieki za rade - zmobilizowalas mnie do uzycia authelioska
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując