Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie majowo-czerwcowe 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-12, 06:43   #3365
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Go100, biedactwo, wypoczywaj Ale faktycznie nie możesz doprowadzać do odwodnienia, staraj się pić jak najwięcej. A Buba fajna, ale ja się boję takich ras Matko, nie strasz mnie tymi obwisłymi skarpetkami, ja mam fobię na tym punkcie... mam mały biust i wizję obwisłych skórek

Poiglot, ja chciałabym karmić piersią, oczywiście jeśli będę miała pokarm. Tylko boję się właśnie o stan swojego biustu już po...

Malwa, w 16 tygodniu na pewno widać płeć ale pod warunkiem że dziecko ją pokaże nasze nie chciało, nadal nie wiem, może za tydzień się uda...

Sashka, to kiepsko masz z oczami ale jednak obeszlo się bez przeszczepu? A mój gin owszem, informuje mnie ale zawsze lakonicznie, mówi że ma obowiązek informowania o wszystkim ale za dużo nigdy nie gada żebym się nie denerwowała...Efekt jest odwrotny

Cinusiowa, witaj

Esti, fajną miałaś piłkę a wagowo w takim razie jesteśmy podobnie, pocieszające...

Mell_xx, cieszę się że wszystko ok zresztą byłam pewna że te plamienia nic złego nie oznaczają.

Gabriella, ja się na wózkach kompletnie nie znam a o tych kołach to tylko zawsze słyszę. Ten mi się podoba ale cena hmm

Pakusia, faktycznie sporo już masz na plusie, jesteśmy na tym samym etapie, ja się martwię że 3 to już za dużo Od drugiego trymestru jak czytam zalecane jest pół kilo tygodniowo, zbyt szybki przyrost wagi może oznaczać problemy, pewnie dlatego Twój gin się martwi.

A ja chciałabym rodzić przez cc więc nie wiem czy TŻ mógłby byc obecny. Ale jeśli zmuszą mnie do naturalnego, nie wyobrażam sobie przechodzić przez to sama...
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora