Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kto mi zrobi pazurki ???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-01, 13:56   #113
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Paula - proszę - doczytuj do końca. Użyj swojej inteligencji do zrozumienia tekstu . Nie bądź pistoletem!.
Akurat dobrze powiedziałaś z tym tłumikiem. Moja TŻ ma taki tłumik - uzywa swojej inteligencji do rozgrywania wszystkich sporów. I wcale nie musiałem jej tego dawać ona go miała. Potulną samiczką to ona też nie jest. Pisałem o zrozumieniu w związku - dlatego nie ma wykorzystywania sytuacji bycia potulnym. Czasem ja jestem potulny - bo jej ufam a czasm ona jest potulnabo wierzy że danej sytuacji nie wykorzystam przeciwko niej. W żaden sposób nie ogranicza to faktu że jesteśmy oboje dominujący, i umiemy posługiwać się pistoletem z tłumikiem (mało huku - duży efekt)
Aha - w robieniu biznesu (i chadzaniu po tym świecie) lepiej mieć dobrze pozawijany mózg niż duże jaja. Przynajmniej ja wyznaję taką zasadę.
AHA 2. nie chadzam ciemnymi uliczkami i nie zadzieram z łamignatami (jak wroga nie umiesz pokonać przyłącz się do niego) - bo w takim przypadku naprawdę duże jaja to można mieć po obiciu
miłego dnia.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując