Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-13, 18:11   #2529
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
cześć laseczki
ja już na finiszu ciekawe co będzie jak narazie nie czuje się na @ ale co chwila coś się zmiena
mój wykresik:
http://28dni.pl/cycles/current
Niestety jak zwykle nie mogę zakuknąć, choć mam konto na 28dni, nie widzę Twojego wykresiku.

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tak zupełnie z innym tematem ale może któraś będzie wiedziała Po tej laparo, w miejscu gdzie miałam igłę, dostałam zapalenie żyły. Byłam u lekarza, niestety nie zastałam mojego i przyjęła mnie inna, która nawet nie dotknęła mi ręki! Przepisała mi żel na żylaki Czy zapalenie żył to to samo co żylaki???? Na razie używam, zobaczę za parę dni. Ale jestem trochę zdezorientowana..
Nie jest to to samo, ale preparaty na żylaki łagodzą problem.

Główne leczenie zapalenia żył powierzchownych polega na metodach niefarmakologicznych, tj. ucisk bandażem elastycznym, trzymanie kończyn z zapaleniem do góry, ograniczenie ruchu, rzucenie palenia, odstawienie hormonów itp. Gdy lekarz podejrzewa włączenie się bakterii, podaje antybiotyk. Jeśli nie, tylko leki przeciwzapalne (np. ibuprom) i maści, kremy, żele.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora