Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-14, 07:52   #721
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez orka97 Pokaż wiadomość
to jeszcze moze sie spytam czy to prawde, ze po hennie nie dzialaja zadne odzywki ? jak wasze włosy reagowaly po hennie na maseczki etc ?
Ale się wymądrzam ! Opisuję jedynie swoje doświadczenia.
Już od dłuższego czasu staram się dbać w sposób przemyślany o włosy : odżywki, maski, oleje. W ciągu ostatnich miesięcy parę razy farbowałam henną i nadal stosuję "swoją" pielęgnację . Nie zauważyłam, żeby kondycja moich włosy {poza tym jednym razem} pogorszyła się. A moja przygoda z niepożądana reakcją dotyczyła jedynie najbardziej zmaltretowanych 20 cm. włosów. Na te zdrowe włosy nakładałam już hennę i wszystko w jak najlepszym porządku : maski i oleje działają. Moja pielęgnacja opiera się na proteinach, mleczkach i olejach z całkowitym wyłączeniem silikonów. Taka moim włosom pasuje. Tylko - tak jak poradziły mi bardziej zaprawione w boju Wizażanki - po farbowaniu henną, przez około tydzień nie stosuję protein. Kupiłam sobie odżywkę z silikonem z serii : "bardzo fajny silikon" : amodimethicone .
Potem wracam do swojej pielęgnacji i jest o.k. i wszystko działa W nadchodzącym tygodniu następne farbowanie.

Edytowane przez Heroldin
Czas edycji: 2008-12-14 o 07:53
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora