Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kredyt mieszkaniowy?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 17:12   #46
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Kredyt mieszkaniowy?

Cytat:
Napisane przez dirt Pokaż wiadomość
Na przykład:
opłaty za mieszkanie (czynsz, woda, prąd) - jak się mieszka razem to płaci się raz za czynsz, a nie każdy osobno.
dojazd do pracy - razem, jednym samochodem (chyba, że para pracuje w skrajnie różnych końcach miasta)
jedzenie - jakoś tak jak się kupuje jedzenie na 2 osoby nie wychodzi wcale wiele więcej niż dla jednej.

dzięki za tłumaczenie jak to jest obliczane, chociaż realnie wydatki mogą wyglądać trochę inaczej.
nie no wiadomo ze mieszkajac razem i pracujac w dwie osoby wyjdzie tak jak piszesz chociaz ->niekoniecznie ( ja mam dwa samochody i jezdzimy kazdy swoim , wiadomo ze zuzywa sie wiecej wody, wiecej pradu , wiecej wydaje na jedzenie .Czynsz jest trosze drozszy bo liczony na dwie osoby)
nie no ogolnie jak podsumuje to mieszkajac sama mialam jednak mniejsze wydatki i mniej wydawalam przez miesiac niz jak teraz patrze na nasze wspolne miesieczne wydatki
Mysle ze to zalezy od ludzi kto jak jest oszczedny etc .

a bank ? coz maja swoj regulamin nie wiem czy aby na pewno tak jest , ale kumpel sie zarzekal i klal na czym swiat stoi starajac sie teraz o kredyt ( ma zone i dziecko) co zmiejszalo mu zdolnosc dosc sporo i musial kombinowac skad wziasc brakujace pieniadze .

dla mnie to glupota ale moze sie unormuje za jakis czas ot co
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując