Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-20, 22:17   #3337
zara_84
Rozeznanie
 
Avatar zara_84
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 751
GG do zara_84
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Witaj Zaro, fajnie że jesteś Poszusowałaś trochę

A o co chodzi, że nie możesz przesiadywać na wizażu ?

Zaro obkupiłaś się ?

Dzisiaj byłam na zakupach, kupiłam półprodukty świąteczne i od poniedziałku biorę się do roboty...Jutro kupujemy choinkę Aaaa i jeszcze dostałam od męża komplet sexy bielizny w kolorze red
Dorinko tak w skrócie:
1) Poszusowaliśmy porządnie, tak że naprawdę mam chwilowy "dosyt" Było pięknie, postaram się wstawić jakieś zdjęcia jak już wszystkie będę mieć. Pogoda była taka w kratkę- dwa dni śliczne słońce, przez pozostałe padał często śnieg. Ale stoki dobrze przygotowane i mimo ciągłych opadów jeździło się naprawdę świetnie.
2) Rozmowę kwalifikacyjną mam w poniedziałek, wyszło to dosyć nagle bo miała być po świętach dopiero i muszę się do niej przygotować, zajmie mi to pewnie kilka godzin które wolałabym poświęcić na siedzenie na wizażu i doczytywanie Was Ale jakoś sobie poradze, naprodukowałyście "tylko" 10 stron
3) Kupiliśmy naprawdę sporo alkoholu Przede wszystkim dużo najróżniejszej whisky bo i ja i TŻ lubimy, no i trochę też na prezenty. Poza tym spory zapas mojego ukochanego pimms'a którego w Polsce chyba nie można dostać. No i jeszcze po trochu różnych różności. Z kosmetyków kupiłam fluid (idzie zima i puder. Na szczęście Szwajcarzy nas nie przetrzepali na granicy, może dlatego że była 5 rano i akurat zajmowali się dwoma innymi autami- oczywiście z Polski

Wreszcie się rozpakowaliśmy i pralka poszła w ruch. Zmykam na Dexterka i inne seriale bo mamy tygodniowe zaległości Dobranoc
__________________
When I'm good I'm very good. When I'm bad I'm even better...
zara_84 jest offline Zgłoś do moderatora