Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-22, 07:54   #546
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
No, ale kto mi kupi stanik przez internet za ponad 100zł? Z tym sprzedawanie przez internet trochę ciężko jest...
Jeśli stanik jest nowy lub prawie nowy to przypuszcza, że uda się go sprzedać. Może nie od razu, ale pewnie znajdzie się chętny.

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że odpowiecie na moje pytanie. Noszę Portię od kilkunastu dni i wydaje mi się, że miseczki nie są już tak bardzo wypełnione jak były na początku. Poza tym co chwila muszę ją poprawiać, bo jedna fiszbina nie leży pod biustem, tylko wbija się w pierś. Gdy zdejmę stanik to mimo wszystko w niektórych miejscach pozostają ślady po fiszbinie nie pod piersią tylko lekko na niej:/ ( chodzi o odcinek "środkowo- dolny" fiszbiny). Oprócz tego niby wszystko ok, zagarniam biust do miseczek, obwód jest ok, ramiączka są dobrze wyregulowane, a dzisiaj mierzyłam się i zobaczyłam, że mam centymetr więcej pod, a centymetr mniej w biuście... Chyba powinno się zmieniać raczej odwrotnie... Stąd pytanie- co jest grane!?
Może mam blisko osadzony biust i jestem wąskofiszbinowa, a Portia ma dość oddalone od siebie fiszbiny i sięgające daleko i przez to tłuszczyk mi się "przesunął" w stronę pach?
Różnice w wymiarach tej wielkości nie są niepokojące. Mogą wynikać z faz cyklu. Wystarczy też, że przy pomiarze pod biustem wypuściłaś z płuc odrobinę mniej powietrza i ścisnęłaś się odrobinę lżej i już ten centymetr przybył. Mogłaś też przyłożyć miarkę odrobinę krzywo.
Niepokojące są natomiast te fiszbiny wjeżdżające na biust. Może za mocno skróciłaś ramiączka albo obwód jest za luźny lub za ciasny? Nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

Cytat:
Napisane przez kaziaa23 Pokaż wiadomość
zawsze nosiłam 70B/C a wyszło mi że powinnam nosić 60FF!!!! Jak kupiłyście już te właściwe staniki to one naprawdę były dobre, nie za duże???
Różnica w pojemności miski w 60F i 70C wcale nie jest taka duża.
http://b75.blox.pl/2008/02/Stanikowy-Matrix.html
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora