Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmuszanie do seksu:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-07, 11:36   #7
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Zmuszanie do seksu:(

Dziekuje wam za to,ze napisalyscie cos na ten temat.Bardzo go kocham,sa chwile piekne i za to go kocham,jest dla mnie wszystkim,ale jesli chodzi wlasnie o sprawy egoizmu czasami wlasnie mam takie okropne wrazenie,ze nie interesuje sie mna tylko soba.Moze i faktycznie te problemy zdrowotne sa na punkcie mojego przewrazliwienia i strachu,ale rozumiecie mnie napewno,ze musze uwazac przed ciaza poki co .Sam fakt,ze nioe chce sie kochsc bez zapiezpieczenia swiadczy o tym,ze troszcze sie tez o niego.bo nie chce,zeby sie zarazil tez czyms odemnie.Fakt seks przestal byc dla mnie przyjemny,bo mase w nim strachu i niepewnosci.Moja mama wychodzuje dwojke dzieci sama bo ojciec ja zostawil jak bylam malutka dziewczynka i nie chce tego samego powtorzyc.Mam nadzerke i jakas dyskarioze niby lekarze mnoe uspokajali ale teraz czekam na kolejny wynik i boje sie,nigdzie nie dostalam odpowiedzi co to ta dyskarioza,on doskonale widzi,ze sie boje ze sie martwie ale liczy sie dla niego tylko czysty seks,zeby zaspokoic swoje pptrzeby,tak to odbieram.dla mnie seks z nim tez jest przyjemny jesli jest bezpieczny,wtedy moge sie w calosci oddac jemu.probuje z nim rozmwiac,mowi ze mnie kocha,ze on mnie rozumie pociesza mnie ze jest ok i ze bedie ok a gdy przyjdzie wieczor znowu zaczyna sie horror dla mnie.Nawet nie wiecie jak sie czuje lezac kolo czlowieka ktorego kocham i nie mogac sie kochac,bo on nie zadba o bezpieczenstwo.Nie hcce brac tabletek bo bralam 3 lata i to mi zaszkodzilo.czuje sie brzydka okropna,ze nie daje mu tego co chce,ze jestem gorsza i chyba dlatego tak mi ciezko.Tylko dlatego ze mam takie odczucia,a nie potrafie sie rozstac bo kocham...

dziekuje "nan"za odpowiedz dodalas mi troche otuchy,mimo ze czuje sie potwornie,ale dlatego jest mi ciut lzej,ze moze faktycznie moje problemy ze zdrowiem ginekologicznym i ogolnie sa wlasnie na tym podlozu,a na podlozu strachu.Jestem strasznie znerwicowana a stres potrafi wszystki zepsucdziekuje

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-12 o 17:54 Powód: Post po poscie!!
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując