Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Los Karpi
Wątek: Los Karpi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-25, 16:16   #30
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez oooAsiaooo Pokaż wiadomość
Co sądzicie o rzeźni jaka ma miejsce przef Świętami Bożego Narodzenia ? Tysiące karpi zostaje zabitych w sposób bardzo okrutny i niehumanitarny. Sprzedawcy sprzedają je żywe , a ludzie nie potrafią ich zabić w jak najmniej bolesny dla nich sposób, wolą przez wiele godzin przetrzymywać je w plastikowych reklamowkach fundując im powolną, okrutną śmierć pod stertą zakupów. To straszne !!! Ryba to takie samo zwierzę jak kot czy pies, ma układ nerwowy i czuje. Także zasługuje na szacunek. Jestem przeciw sprzedawaniu żywych karpi a Wy?!


www.krwaweswieta.pl/
Rozumiem, że jesteś wegetarianką?
Ja osobiscie ryb nie jadam bo nie lubię, ale nigdy nie zastanawiałam się głębiej nad losem karpia rownie dobrze powinnismy teraz przestac jesc wszystko, bo kazde zwierzę jest zabijane przed zjedzeniem.

Wiecie co mnie najbardziej dziwi?
To ile entuzjazmu i poparcia mozna spotkać na wątkach dotyczących aborcji, a obok tego rozczulamy się nad "losem karpia"
TO jest okrutne. bardziej niż brak szacunku dla ryby

Generalnie zgadzam się z wypowiedziami SzpiegaZKrainyDeszczowców


Cytat:
Napisane przez justyla122 Pokaż wiadomość
Mnie też to przerażai nie wiem jaka może być radocha w zabijaniu karpia

U mnie w wigilie pojawił się karp, ale kupiliśmy odrazu filety z niego....nigdy nie kupowaliśmy żywego karpia
Może to będzie szok dla niektórych ale filety też kiedyś były rybą którą ktoś okrutnie zabił
Nie jestem w stanie zrozumieć postawy: "Przeraża mnie okrutne zabijanie ryb, więc kupuję filety"
__________________
WYMIANA

Edytowane przez mary_alice_young
Czas edycji: 2008-12-25 o 16:17
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując