Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-26, 20:18   #4671
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

dziendobrywieczor

ja dzis mialam ciag dalszy odwiedzania familji heh wiec i bez jedzonka sie nei obylo.

utro jest sobota powinnam sie zwazyc i to zrobie a te 80 ilo na wadze mnie nie zniecheci oj niee

myslalam zeby przejsc na 1 faze ale stwierdzilam ze to glupi pomysl bo miesiac temu na niej bylam bezgrzesznie wiec jesli nie bede zadowolona z chudniecia na 2 fazie to cale ferie[a to dopiero koniec lutego-poczatek marca]beda pierwszofazowe

a narazie pewnie bedzie jedzenie"swiateczne"lecz w malych ilosciach i to bezpieczniejsze.no i zaczynam cwiczenia obowiazkowo

guleczek sliczna z ciebie dziewczyna

ninaad co jest

heh widze wy tez nie macie latwo w dietce.ja niestety mam takiego samolubnego tatusia ze sie swoim expresowym metaboilizmem ze mna nie podzielilza to odziedziczylam tendencje do tycia po rodzinie mamy[mimo ze ona byla pieknie szczupla]a bart ktory ciagle wcina slodycze narazie bardzo groby nie jest ale tez mu sie przytylo ciut[chociaz on tyo caly czas szaleje biehga po domu za pilka itp]
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora