Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wakacje.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-27, 21:05   #149
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

witam Was woeczorowa pora
u mnie dzis niestety dietowo nie bylo i w ogole kijowo z jedzeniem. jutro postanawiam jesc tak z umiarem ale nie dietowo,uloze sobie w wolnej chwili wstepny jadlospis na przyszly tydzien i od poniedzialku ruszam z dieta 1400 kcal plus ruch min 3 godziny tygodniowo. ale od nowego roku to mysle,ze bedzie go wiecej,juz sie o to postaram. zapisze sie do klubu fitness z kumpela, juz chodzilam przez miesiac 2 razy w tygodniu i bardzo mi sie podobalo w styczniu mam luzniejszy plan zajec na uczelni,wiec dam rade chodzic i 3 razy w tygodniu moze tez jakos sie wkrece na silownie/aerobik kolo akademika,bo podobno mozna sie jakos zapisac,choc wczesniej nam babka od w-fu mowila,ze nie mozemy :/ ale ona jest dziwna tak wiec bylaby wtedy godzina ruchu codziennie od pon do pt,a w weekendy jakies cwiczonka w akademiku mam hantelki i twisterka,to zawsze z pol godziny mozna by pocwiczyc nie wiem,jak to wyjdzie,ale postaram sie to wszystko wlasnie tak zorganizowac a jak nie wyjdzie do konca,to doloze wiecej cwiczen w akademiku
a tak od marca/kwietnia zamierzam wrocic do biegania mam nadzieje,ze do tego czasu zgubie pare kg,to bedzie mi sie lepiej biegalo
hmm a co do wagi i wymiarow,to dokladnie teraz nie wiem i nawet nie mam ochoty sie wazyc i mierzyc (nie mam w domu wagi centymetra,bo zostaly w akademiku ), ale moge podac takie,jakie byly niedawno,raczej wielkich zmian nie ma od wtedy
postanowilam,ze styczen bedzie u mnie miesiacem bez wazenia i mierzenia,wiec spadek wagi i cm odnotuje dopiero w lutym do tego czasu bede sie starala przestrzegac swoich zalozen i ich nie zawalac,tak jak ostatnio to bywalo...
a wiec:
waga: 66 kg
biust:93 cm
talia:70 cm
tyłek:96 cm
udo:56 cm
wzrost:175 cm

celem jest:
waga:58 kg (ale już przy 60 bede zadowolona , bo 58-60 mialam w lato i bylo dobrze
biust:85 cm
talia:62 cm
tyłek:90
udo:50 cm

no i na koniec moje fotki z czasów 58-59 kg, do tego darze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (17,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (16,6 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (33,6 KB, 70 załadowań)
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora