Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Postanowienia noworoczne - 2009.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-28, 16:16   #105
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Postanowienia noworoczne - 2009.

Właśnie miałam taki wątek zakładać, ale widzę, że ktoś mnie uprzedził

No więc; Moje postanowienia noworoczne:

1. Dbam o siebie; zapuszczam włosy i paznokcie, ograniczam podkłady - nie używam wcale, tylko puder, walczę z rozstępami.
2. Zmieniam styl; lekki makijaż, ubieram się luzacko, a jednocześnie z klasą.
3. Charakter: jestem bardziej życzliwa, wyrozumiała, przyjacielska, pewna siebie jestem sobą. Staram się przestać odburkiwać innym na zwykłe pytanie. Dostrzegam w innych ich zalety, a nie wady.
3. Ten semestr poświęcam nauce (zwłaszcza angielski), co wiąże się z walka o dostanie się do wymarzonej szkoły, którą mam zamiar wygrać.
4. Staram się poprawić stosunki z rodziną, zwłaszcza z mamą.
5. Ograniczam zakupy kosmetyczne.
6. Oszczędzam.
7. Znajduję własne hobby, pasje, bo do tej pory było to kupowanie kosmetyków
8. Mówię głośno o swoich uczuciach i emocjach.
9. Żyję tak, jakby jutra miało nie być. Koniec z użalaniem się nad sobą. Koniec z marnowaniem czasu.
10. Znajduję chłopaka, właściwie on mnie. Ma to być mój ideał Zakochuje się.
11. Taniec, taniec, taniec!
12. Pamiętam tylko te miłe chwile i przeżycia, a gorsze obracam w dobry żart albo zapominam.
13. Spełniam postanowienia noworoczne.


Kolejność nie gra roly.

Pisałam to w czasie teraźniejszym, bo ponoć postrzeganie świata przez "jestem", a nie "będę" jest bardziej owocne. Hm.. Szczerze powiedziawszy to moje pierwsze takie poważne i bardziej rozbudowane postanowienia noworoczne. Nigdy wcześniej nie postanawiałam nic, a nawet jeśli to nie myślałam o tym, żeby tego dotrzymać.
Jak ładnie jest ich 13 - moja szczęśliwa liczba ;] Aż sobie wydrukuję, i gdzieś powieszę i będę odznaczać spełnione

Życzę wszystkim, aby udało się Wam spełnić Wasze postanowienia Przede wszystkim wytrwałości
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując