Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-30, 15:49   #4776
mamaoli1979
Raczkowanie
 
Avatar mamaoli1979
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 126
Send a message via Skype™ to mamaoli1979
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Dzień dobry
Dzisiaj mija mój 3 dzień na I fazie SB,13 dzień A6W. Chciałam podziękować Rosalyn i ninaad za zainteresowanie i chęć weryfikowania mojego jadłospisu. Tobie Sylwia18 "śpiewam" sto lat, natomiast zielonejmorelce na przemanę materii proponuję suplement diety colon C-naprawdę działa, jest dostępny w aptece, ja zapłaciłam 35,99 zł za spory pojemniczek.
W związku z faktem, iż notuję to co jem zamieszczę to co zjadłam od poczatku diety, bardzo proszę o pomoc
28.12.08
Ś:sałatka z pomidorka, sera faeta, cebuli, zielonej i czerwonej papryki, polędwicy , oliwy i ziół prowansalskich, sól, pieprz
O: fasolka szparagowa z oliwą i ząbkiem czosnku
K: 4"kanapki" ser żółty/ z obnizoną zawartością tłuszczu/ na to polędwica i zioła prowansalskie, 2 łódeczki selera naciowego
Oprócz tego wypiłam 2 herbaty czerwone, 2 kawy z mlekiem 0,5%, 1 herbatę zieloną i około 1,5 litra wody mineralnej niegazowanej
29.12.08
Ś:2 jajka na miękko, 3 "kanapki" ser żółty/z obniżoną zawartością tłuszczu/ z polędwią
P: jogurt naturalny z pestkami słonecznika/około 2 łyżki/
O: dzwonek łososia usmażony na oliwie, sos jogurtowo-czosnkowo-koperkowy, sałatka z ogórków kwaszonych+cebulka+odrobi na oliwy
K: mała garść pestek słonecznika/ nie miałam czasu na więcej
Oprócz tego wypiłam 2kawy z mlekiem 0,5%,2 herbaty czerwone, 1 herbata zielona i około 1,5 litra wody mineralnej niegazowanej
Po sugestiach Rosalyn oraz ninaad dzisiejszy dzień przedstawia się następująco:
30.12.08
Ś: serek wiejski 3% z papryką zieloną, żółtą i pomidorkiem+zioła prowansalskie
P: 15 szt. migdałów
O: sałatka z 1/2 filetu drobiowego, 1/4 pomidorka+cebulka+oliwa i zioła prowansalskie
P: 2 łódeczki selera naciowego
Na kolację planuję serek wiejski z cynamonem i olejkiem migdałowym/śmieszny miks, ale mi smakuje/
Do tej pory wypiłam 2 kawy+mleko 0,5%, 2 herbaty czerowne, około 1l wody mineralnej niegazowanej, planuję wypiic jeszcze zieloną herbatkę i dodatkowo 1l wody mineralnej niegazowanej.
Pozdrawiam aktualnie dietkujące dziewczyny oraz te, które przystąpią do naszego grona w Nowym Roku
mamaoli1979 jest offline Zgłoś do moderatora