Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy 2008!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-30, 18:23   #4590
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Pół dnia mnie nie ma a tu tyle się dzieje!!!

Jaroszaniu witaj po świętach, ale Antoś "wydoroślał" Silny z niego chłopak i strasznie przystojny!

Iwona Haniulka faktycznie długaśna się wydaje i widać, że tatko świata poza nią nie widzi, no pewnie czasem zerknie na mamuśkę

Dorotka Pięknie wszyscy wyglądacie! Ty aż promieniejesz! My też mamy tego pieska, ale powiem szczerze, ze narazie jeszcze Piotrek za dużo się nią nie bawił, bo tyle wszystkiego dostał na święta i chrzest, ze nie wyrabiamy. Ten przyrząd do zabawy co Aga też dostaliśmy

Magda ta lekarka to szkoda słów, jakieś rozdwojenie jaźni czy co? Taki urok twojej Emi, że drobniutka i szczuplutka. Ty się teraz martwisz, a ona będzie się cieszyć, że figurę ma laseczki

Samira witaj serdecznie! Super, że do nas dołączyłaś. Aleks jest przesłodki i widać diabełki w oczkach fryzury też ekstra w porównaniu z naszą łysą glacą Na pierwszej stronie mamy listę, jak chcesz mogę was na niej zawiesić

no a my niestety nie pojechaliśmy do poradni na próżno. Lekarz dał nam 3 tygodnie na poprawę i jak nic się nie zmieni to rehabilitacja. krótko mówiąc młody jest spięty, dopiero to tak mocno widać jak Ci inny człowiek to pokaże. Ogólnie źle nie jest, nie ma żadnej asymetri, ale za duże to napiecie jest. Nawet jak młody leży na brzuszku to źle to robi, bo ma podkurczone rączki, a powinien je wyciągnąć do przodu.

Nosić mamy go tylko tyłem do siebie, żeby był cały zwinięty jak fasolinka i tak żeby się nie prostował, a już napewno nie wyginał. Nie wiem jak będzie z odbijaniem

Lecę kąpać brudasa, później jeszcze zajrzę
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora