Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-30, 22:01   #63
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Z rozświetlaczy chciałabym jeszcze wypróbować biały Inglota


A nie 32?
Ja mam 33(najjaśniejszy, tylko że w tonacji różowej) i jak narazie, to najlepszy korektor na jaki trafiłam w przystępnej cenie, chociaż mógłby być odrobinę jaśniejszy Poza tym, jest diabelnie wydajny. Przy codziennym używaniu i to wcale nie w małej ilości starczył mi na jakieś 8 miesięcy. Teraz mam drugą tubke, ale chyba będzie więcej


Jeżeli ma tak przystępną cenę, to skoczę do apteki po Nowym Roku, męczy mnie pare potrądzikowych
35 W opakowaniu wydaje się być żółty, ale na skórze jest biało-żółtawy.
Chciałam żeby miał w sobie żółć, bo będę nim maskować cienie i sińce pod oczami. Mam nadzieję, że mi nie pożałuję tego zakupu

Mam biały rozświetlacz Inglota. Jest bardzo dobry, nadaje efekt "mroźnego, subtelnego rozświetlenia, rozjaśnienia". Nie jest to perfidny rozświetlacz "a'la brokat i świecidełka" Jest naprawdę świetny, zwłaszcza na szczyty kości policzkowych, na całą twarz go nie używam.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kusisz tymi kulkami:P ja bede kupowala kulki APC nie wiem czy pachna (uwielbiam jak cos ladnie pachnie) ale ochote na nie mam od dluzszego czasu
No cóż...a mnie kuszą kulki APC i to bardzo
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora