Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudana impreza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-02, 17:24   #19
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Nieudana impreza

Cytat:
Napisane przez Kaska1008 Pokaż wiadomość
Ostatnio byłaam z chłopakiem na imprezie u Kolegi chłopaka ! Bo zaprosił NAS! Przy Stole siedział kolomnie moj chłopak a po drugiej kolega , na przeciwko nas takie 3 dziewczyny i 1 z nich to dziewczyna tego chłopaka co robił imprezke ! z Początku było fajnie , Śmiechy i wogole! Kiedy juz sie wiecej wypiło Dziewczyna chłopaka wogole zemna nie gadała i na dodatek zajmowala sie swoimi Przyjaciolkami! We trojke smiały sie i wogole ! kiedy zostawalismy same w pokoju wogole nie czułam ze tam jestem a one robiły se zdjecia wygłupiały sie ! Fakt chłopak sie ciągle mną zajmował ale wkoncu nie gadał tylko zemna! Wogole nie moge zrozumiec takiego czegos czemu tak sie zachowała w stosunku do mnie ! BO jak ja robiłam impreze i były moje kolezanki chodz one tego nie chciały ja zajmowałam sie i też nią zeby swietnie sie bawiła i wogole!Ogolnie to jak by byla najwazniejsza na tej imprezie i na klazdej innej! a Jej kolezanki sie na ogol usmiechaly czasmai do mnnie i tam raz czy 2 zagadały ale to tyle ! CO moge z tym zrobić ??
Cytat:
Napisane przez Kaska1008 Pokaż wiadomość
Fakt zgodze się z Tobą że nie miały obowiązku , ale uważam że nie powinny tak tym bardziej że mnie dobrze znają . Nie chodzi mi akurat o nie zbytnio tylko o Chłopaka tą dziewczyne. Skoro ja się nią zajmowałam zawsze na każdej imprezie u mnie lub u mojego chłopaka to chyba wypadało by zeby ze mna tez pogadala troszke czyż nie?
Cytat:
Napisane przez Kaska1008 Pokaż wiadomość
Ogolnie nie wiem czemu ale ta dziewczyna tak działa mi na nerwy że normalnie SZOK. Ciągle mowi tak jak by była najpiekniejsza itp . Chciałabym jej pokazać że tak nie jest i że nie jest taka wspaniała . Ale zbytnio nie wiem jak ?
Cytat:
Napisane przez Kaska1008 Pokaż wiadomość
nie nie poszłam po to. Ale uważam że skoro były aż 3 a ja sama to troszke dziwnie. a na ogol zalezy mi na tym by jej pokazać ze nie jest Najważniejsza.
A co miałabyś zrobić? Nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek działania w tej stronie, mającego skutki jakie zamierzasz. Wybacz, ale Twoje podejście jest dziecinne. Dobieraj sobie odpowiednio swoje towarzystwo, albo działaj sama w tym kierunku, a unikniesz takich nieprzyjemnych sytuacji.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując