Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy 2008!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-02, 20:17   #4749
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość

ps wypatrzylam sobie krzeselko do karmienia:
http://www.allegro.pl/item519091166_...8_zdjecia.html
fajnie wyglada i mozna sadzac dziecko w pozycji pol lezacej jak jeszcze dobrze nie siedzi. chyba kupie bo ciezko mi sie karmi lyzeczka na kolanach.
wiesz ja w sumie ma praktycznie takie samo tylko inna linia kolorystyczna teraz weszła, ogólnie ejstem zadowolona tylko a regulacja to jest po prostu odchylenie całego krzesła do tyłu nie tyle samego oparcia wiec kąt prosty jednak pozostaje i tak do konca dla super małych to nie jest ale jak podloze Emi kocyka to daje rade


Izu ja chcę zdjęcia kici Prochowce dlaczego kojarzy mi się to z konćówką poczekalni wiedziałam że w końcu role się odwrócą i tżci bedą krążyć w prochowcach
Acha i częściej się udzielać

Gonia jak dla mnie możesz napisać co u Was bez literki C czekamy na wieści co u Dee

a jak juz baty za nieobecność to i Kaolinat się dostanie nic nie piszesz co u córci, a na innych watkach cie czasem widac

No to powyzywałam i ide spac
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora