Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy 2008!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-03, 09:19   #4758
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Aniu ależ nie ma sprawy
niestety składu maści nie znam. podany był na recepcie a ta została w aptece a właśnie oglądnęłam jeszcze pojemniczek i nic tam nie ma oprócz przyklejonej karteczki z nr zamówienia, moim nazwiskiem i nawiskiem lekarki. jeżeli tylko nie zapomnę to będę na szczepieniu z Hanią we wtorek to mogę zapytać pediatry, ale naprawdę nie obiecuję bo mogę zapomnieć

kupiłam dziś polską wersję Oilatum - Oillan i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale tam dużo parafiny jest i to właśnie podobno ona tak nawilża.
Iwa na tej pomaranczowej karteczce co jest zawsze przyklejona do leku robionego jest sklad tego leku przepisany dokladnie z recepty w tej jakby ramce pod wydrukowanym w lewym gornym rogu Rp. Ale on jest po łacinie. Przepisz nam go to ja ci powiem co w tej masci jest.

Cytat:
Napisane przez ewka Pokaż wiadomość
moj Oskar tez ma skaze bialkowa i tez pil jakis czas Nutramigen, lecz potem przeszlismy na Profylac, tego chyba w Pl nie ma...
A na te krostki swietnie sprawdzila sie masc z hydrokortyzonem. Jest rewelacyny na odparzenia na szyjce, raczkach itp i potowki nawet.
Ale hydrokortyzon to steryd!!!!! U dzieci lepiej nie stosowac bez wyraznej potrzeby a i wtedy lekarz zaleca cos delikatniejszego.


Cytat:
Napisane przez izuxyz Pokaż wiadomość
Na początku spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia noworoczne dla wszystkich mamuś i ich bąbelków! Przejrzałam wszystkie fotki - Wasze dzieciaczki są cudowne!

Troche byłam ostatnio zaganiana bo robiliśmy sylwestra u siebie -była przebierana impreza i przyznam że sie udała i to bardzo! Ja wystąpiłam w stroju kotka (wynalazłam w szmateksie taki fajny pluszowy kombinezon) a tz przebrał sie za zboczeńca, takiego w prochowcu i kaszkiecie hehe Co najważniejsze, mała pieknie spała całą noc i dała się rodzicom wybawić na całego. Nawet głośniejsza muzyka nie wybudziła jej za snu...

Dzień przed sylwestrem byliśmy na szczepieniu i przy okazji mały bilansik - Kalinka waży już 6100 i ma 65 cm wzrostu To ponoć bardzo ładny wynik - czyli cyc jej służy
Gratulacje dla Kalinki rosnie dziewczyna jak na drozdzach.
I dawaj zdjecia kocicy.

.
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
ząb mi rośnie gdzie jest moja mama bym mogła jej pomarudzić

Jaroszaniu ja sobie (tzn Piotrkowi) zamówiłam krzesełko Chicco Polly. Testowałam w sklepie i bardzo fajnie się rozkłada, wklejałam ostatnio zdjęcie Ale muszę długo czekać na przesyłkę, coś za coś, bo cena była bardzo atrakcyjna.

A wiecie, że po weekendzie pewnie będzie trzeba nowy watek otwierać, bo przekroczymy 5000 postów. Ja nie wiem która tu tak produkuje

Dobranoc mamuśki!
No pomyslmy która.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora