Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosomaniaczki :D - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-04, 17:39   #3336
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
U mnie też sypnęlo śniegiem, ale już od rana słychać było, jak odśnieżają.


No właśnie... ceny mnie dobijają i przybijają...
W sekrecie liczę na to, że uda się może łepek luzem dokupić, a potem sama już pokombinuję z makijażem. Perukę różową już wypatrzyłam... ale jakie oczyska przy okazji znalazłam
W załączniku.
Już widzę te stylizacje ...


U mnie najgorzej z make-upem. Wolę pospać dłużej, niźli pacykować się nad ranem . Ale pomyślałam, że chociaż w pracy mogłabym nadrobić, toteż zaczynam kompletować podręczny niezbędnik.
Co do samej pielęgnacji - już z dawna zaplanowałam sobie kurację kwasami i jadę z nimi od pierwszego Kosmetyki nakupione, jeszcze tylko Acnederm odbiorę z apteki i jakiś tonik z kwasami dokupię [mam nadzieję, że to nie będzie za dużo dla mojej skóry] - i tak pociągnę do marca.
Kosmetyczkę nawiedzam 7 stycznia



Lepsza odżywka. Szampon tez może je zawierać, ale ważne, aby raz na jakiś czas włosy umyc jakimś oczyszczającym.
Ja po kuracji oczyszczającej wróciłam do silikonów w odżywkach i maskach [nie umikam nawet tych ciężkich, typu cyclo*]. Szampon mam raczej bez. Jestem bardzo zadowolona z takiego zestawu - włosy lśnią jak lustro, są gładkie, lejące, mniej się kruszą.

Co do Tigi, szamponu nie znam, odżywki z serii Curls Rock mają silikony [zerknij do skłądowego, 2 były analizowane ]



Ale co zrobić, nie wydam tyle na lalkę, aż takim entuzjastą nie jestem [jeszcze? ] mimo całej jej urody.

Za moich czasów też lalki były z całym dobrodziejstwem. Nigdy nie lubiłam sie nimi bawić , no może z wyjątkiem Barbie - ale one wszystkie zawsze wyglądały tak samo.
w tych lalkach chyba najbardziej pociąga mnie fakt, że można tak wiele zmienić, dają szerokie możliwości kreatywnego kombinowania z wizerunkiem. Ta sama postać może mieć wiele wcieleń - od słodkiego aniołka do ponurej diablicy
moje włosy chyba lubią silikony:rollleyes:
właśnie umyłam szamponem z silikonami i odzywką również z silikonami
tak się zastanawiam czy ta odżywka z silikonami to coś z drogeryjnych pantene czy może jakaś inna? bo tigi jest za droga zeby ją cały czas używać
ale ja zadaje pytań, ale musze coś zrobić z tymi włosami, bo już miałam ochote zacząć prostować, ale szkoda mi tego, że tak długo o nie dbałam, no i latem jak zamocze włosy nie chce wyglądać okropnie tylko dlatego, że nie będe miała dostępu do prostownicy

ale zastuj na wątku
mam ochote na odzywke tigi do zniszczonych, 100 zł z przesyłką kosztuje 750 ml

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2009-01-04 o 18:58
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując