Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zakupy na Coastal Scents
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-04, 23:38   #775
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ok, dziewczyny, kończyłam robienie zestawienia pędzli z serii Pink.
Uff, opinie na youtubie co do niektórych są tak sprzeczne, że aż samą mnie to zdziwiło. Wpisałam wszystko, co usłyszałam na temat tych pędzli.
Niebawem zrobię pozostałe dwie serie "Italian" i standardową, ale to naprawdę sporo roboty, więc bądźcie wyrozumiałe, bo przejrzenie wszystkich filmików i wyłapanie opinii jest dość czasochłonne

Jeżeli podczas tworzenia następnych zestawień znajdę jakieś cenne uwagi odnośnie serii pink, to uzupełnię
O to samo Was proszę, gdybyście miały coś do dodania o tych pędzlach, piszcie
Seria PINK
1. Pink Kabuki Brush 4,99$- świetny do pudru mineralnego i sypkiego, mały, różowy, podobno pachnie nieprzyjemnie, ale to znika po wypraniu go, zdarza się, że przy bardzo wrażliwej skórze może lekko drapać, ale generalnie raczej pozytywne wrażenia. Nie farbuje podczas prania, włosie raczej nie wyłazi, ale słyszałam, że niektóre egzemplarze mają nieco wystające, czyli nieco dłuższe włoski, co jest lekko irytujące dla niektórychJ

2. Pink Duo Fiber Powder Stippler $7.95- bardziej zwarte wlosie niż ten sam pędzel z czarną rączką, ale wyłazi z niego włosie, przy praniu pierwszym farbuje na lekko niebiesko, wygodna rączka. Nie jest polecany ze względu na to, że potwornie gubi włosie nawet po kilku praniach. Porównywany do MAC 187, z tym, że przy jest nieco grubszy. Jest dość duży, dla mnie osobiście za duży sądząc po filmikach na youtubie. Do tego nie jest tak zwarty jak powinien być. Raczej do omiatania twarzy pudrem sypkim, bronzerem, niż miejscowego nakładania różu, lub nakładania pudru mineralnego.

3. Pink Blending Fluff Brush ($1.99)- pędzel do rozcierania cieni- opinie bardzo podzielone, bo dla jednych pędzel jest zbyt miękki i za długie włosie, dla innych wprost idealny. Na filmikach widać, że jest naprawdę spory i chyba tylko dla osób o dużej powierzchni powieki będą z niego zadowolone. Wg mnie ma za długie włoski, żeby był praktycznyJ

4. Pink Oval Fluff Shadow Brush 1,69$- różowy, wygodny, nie wyłażą włoski, nakłada kolor na powiekę bardzo dobrze, idealny dla osób o małej powiece, miękkie, ale zwarte włosie
wygląda trochę tanio (ale jest taniJ) Polecany.

5. Pink Round Crease Eye Brush($1.49)- pędzel do cieni, do podkreślania zewnętrznego V , czyli definiowania kształtu zewnętrznego kącika, podobno niezły, różowy, miękki. Wg dziewczyn nadaje się też do rozcierania kreski na dolnej powiece. Polecany. Opinię własną dodam, jak do mnie dotrze, bo już go zamówiłam
Moja opinia- pędzelek bardzo leciutki, różowy plastik, widać, że nie kosztował zbyt dużo Jednak już przy pierwszym użyciu stwierdziłam, że to będzie chyba mój ulubiony pędzelek do rozcierania cieni. Jak dla mnie idealna wielkość i długość włosia- nie za małe, nie za długie. Bardzo miękki i delikatny. Podczas prania nie stracił ani jednego włoska.

6. Pink Angle Blush Brush $3.99- podobno świetny pędzel do nakładania różu i bronzera, dokładnie w to miejsce, w które chcemy
Obecnie dostępny jedynie w zestawie Pink Deluxe 7 Piece Travel Set,
Ale z tego, co zdążyłam się zorientować, to jest gorszej jakości od tego, który był sprzedawany osobno.

7. Pink Angle Taklon Liner Brush 1,79$- pędzelek do nakładania eyelinera. Miękkie, ale zwarte włosie, dość sztywne, różowa rączka. Wg większości dziewczyn nadaje się bardziej do nakładania cienia do brwi, albo na dolną powiekę niż do linera, gdyż nie jest bardzo cienki.

8. Pink Oval Taklon Lip Brush: $1.60- pędzelek do nakładania pomadki, błyszczyka, ale kilka dziewczyn używa go jako pędzelka do nakładania cienia pod dolną powiekę i w tej roli podobno spisuje się lepiej.

9. Pink Deluxe Oval Shadow Brush 1,99$ - pędzel do nakładania cienia na całą powiekę, dość dobrej jakości, włosie nie wyłazi, ale jest dość duży i dla osób z niewielką powierzchnią, że się tak wyrażę „oczną” J będzie zdecydowanie za duży. Miękkie, ale zwarte włosie, puszysty, przyjemny, włosy nie wypadają.

10. Pink Flat Top Bronzer Buffer Brush 7,49$- duży, miękki, puszysty pędzel do nakładania bronzera, albo pudru mineralnego, nie drapie, ale za to gubi włosie podczas nakładania. Nakłada dość dobrze puder mineralny. Większość osób jest z niego zadowolonych, ale sporo mówi własnie o tym, że koszmarnie linieje podczas używania i prania. Raczej polecany mimo tego, bo jest dość wygodny i dobrze się spisuje, jak już przestanie gubić włosie. Wygodna rączka, różowa oczywiście J

11. Pink Kolinsky Lip Brush 2,79$ pędzelek do nakładania pomadki ze skuwką. Większy niż można by było się spodziewać, ale podobno całkiem dobrze się spisuje. Włoski są miękkie, ale zwarte, dzięki czemu dobrze nakładają pomadkę, uzyskując na ustach efekt krycia. Do tego dziewczyny wspominają o tym, że przyzwoicie spisuje się też jako pędzelek do zaznaczania konturu ust pomadką. Miękki, nie drapie, wygodna rączka, nieco krótsza niż w standardowych pędzelkach do ust. Raczej polecany.

12. Pink Oval Synthetic Concealer Brush 2,49$- pędzel do nakładania korektora. Bardzo sprzeczne opinie. Od takich, w których dziewczyny chwalą go za doskonałą wielkość do nakładania korektora pod oczy, że jest wystarczająco miękki, ale jednocześnie sprężysty, aż po takie, gdzie krzyczą, że drapie, zostawia smugi i trzeba poprawiać jeszcze palcem, by być zadowolonym z efektu. Nie gubi włosków.

13. Pink Synthetic Oval Foundation 3,99$- pędzel do nakładania podkładu. Zdecydowanie krytykowany pędzel przez dziewczyny za to, że drapie przy nakładaniu i po prostu rysuje delikatną skórę. Pozostawia smugi i trzeba poprawiać efekt jaki daje nakładanie podkładu tym pędzlem. Pachnie średnio przyjemnie, ale zapach znika po wypraniu. Raczej nie gubi włosków.

Każdy pędzelek można sobie obejrzeć na stronie CS, bo nazwa pędzelka jest jednocześnie odnośnikiem do strony gdzie on się znajduje, więc wystarczy na nią kliknąć

Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg seriapink1.jpg (70,9 KB, 414 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seriapink2.jpg (58,2 KB, 294 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-08 o 14:57
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując