Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - STYCZEŃ - nasze zakupy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 06:37   #470
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: STYCZEŃ - nasze zakupy

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość

nomralnie szczeka opadla mi wszystko przecudne i kosmetyki i ciuchy i dodatki świetne a lumpkowych to juz w ogóle zazdroszczę że ci się takie trafiły a nie mi
dzięki kochana też jestem zadowolona z zakupów ale w tym miesiącu będzie krucho z kasą. W ogóle muszę oszczędzać i nie szaleń

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
super zakupy Madziu! a te błyszczyki z VS kuszą mnie straaasznie na all już je wytropiłam


Zabrałabym Ci wszystko!:P marzy mi się taki kuferek na kosmetyki-super rzecz jak się ma dużo kosmetyków a chce się utrzymać porządek
Tusz z Diora zamówiłam wczoraj, dzisiaj zapłaciłam-mam nadzieję że będzie dobry-szukam tego jedynego który spełni wszystkie moje wymagania;]
pierwszy raz widzę lakierowaną torebkę greenpoint ładny kolor.
Dzięki Madziu Z tuszu będziesz zadowolona choć mnie nie powalił na kolana. Za taką kasę (pełnowymiarowy) taki efekt... można osiągnąć tańszymi specyfikami. Ale jest bardzo trwały i dobrze trzyma się rzęs.
Też się zdziwiłam torebką greenpoint ale nie jest mocno lakierowana i bardzo mi się podoba.

Cytat:
na pierwszym zdjęciu nawet kotek się załapał na sesję
zawieszka bardzo fajna-w końcu imię Magda to najładniejsze imię na świecie (dla innych-->też mam na imię Magda
ja nie zdążyłam załapać się na promocję w sephorze-chora byłam i nie mogłam jechać a szkoda
a TŻ zrobił Ci piękny prezent na urodzinki--pierścionek pierwsza klasa
Heh widzisz jaką niespodziankę Ci kuzynka zrobiła?
Tiaa Ksena wlazła w kadr bo była ciekawa A imię Magdalena jest najpiękniejsze na świecie - zgadzam się i popieram

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość

kopertowka

sweter... fajowski

super rajtki

pierscionek zgrabniutki i uroczy
dzięki serdeczne

Cytat:
Napisane przez facilmente_irritabile Pokaż wiadomość
Susanna świetne zakupy! Marzy mi się taki kuferek na kosmetyki,przynajmniej miałąbym gdzie podziać swoje graty
Mam pytanie ad podkładu Estee Lauder Double Wear,zamówiłam sobie taki na All,ale nadal na niego czekam.Jak się sprawuje?
Kuferek polecam - wreszcie wszystko mam poukładane tak jak chcę. A co do DW to podam Ci link gdzie go opisałam -> http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3349 - nie opłaca się przepisywać tego wszystkiego

Cytat:
Napisane przez sungold Pokaż wiadomość
te kozaki tez widzialam i juz chcialam kupic, ale nie bylo mojego rozmiaru
kupilam inne podobne
ładne sukienki
W K-cach było tych butów od groma w wieeelu rozmiarach. Dzięki sliczne za miłe słowo
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora