Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pomozcie mam dylemat
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 09:25   #166
escada21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76
Dot.: pomozcie mam dylemat

dziekuej wszystkim za wypowiedzi ,jak powiedzialam Tż ze sie zrobil taki szum na wizazu z mojego glupiego watku to byl w szoku i zdzwiony na ta nagonke na mnie.

Byc moze zle sprecyzowalam temat watku i opisalam wnim problem ,ale chcialam nakreslic cala nasza sytulacje ,zeby latwiej bylo podjac decyzje to czy tamo. Nie mialo to na celu wzbudzic w was zlosc ,zazdrosci ,czy jeszcze innych negatywnych uczuc w stosunku do mnie . Nie wiem czemu takie zdziwienie ,ze ktos moze duzo zarabiac ,sama moja szwagierka (prawnik ) i szwagier lekarz(ginekolog) zarabiaja kolosalne sumy przez mysl mi nie przeszlo zeby im zazdroscic bo maj to czy tamto ..dorobili sie to maja. Jesli chodzi o wycieczke jest to dla nas spora kwota bo wydac 20 tys w tydzien to jak to powiedziala mama troche glupota stad moje rozmyslenia na co przeznaczyc dana sume .pozytywnie przewidujemy nasza przyszlosc ,poniewaz no jakby to powiedziec wszystko idzie w dobrym kierunku i z miesiaca na miesiac jest coraz lepiej ,wiec czemu niby nie mielibysmy zafundowac sobie odrobine przyjemnoisci luksus.Nie ma tak ,ze wszystkie pieniadze ktore zarabiamy wydajemy na nasze widzi mi sie i zachcianki ,kasa jest racjonalnie wydawana i inestowana w firmy ,odkladana na konto itp itd .A co do wycieczek ,chcielismy jechac gdzies tu blisko w marcu ,ale teraz w egipcie ,tunezji ,turcji ,grecji itp itd szlu nie ma w temperaturach od 20-25 stopni a woda ma niecale 20 -wiec nawet sie kapac nie idze -stad wybor kraju egzotycznego.
escada21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując