Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-06, 18:36   #1042
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Miło,że ktoś mnie jeszcze pamięta;-) nie udzielałam się bo ja na ag nie pasuje ale stwiedziałam, że włosy czy makijaż to wystarczające inspiracje by się udzielać ;-) mogę być półAG ;-)

poza tym dziewczyny w tym wątku mocno się zżyły i było mi głupio się wcinać

ale jest fajnie,że nas tyle pisze tylko jak wracam z zajęć to pół dnia nadrabiam i czytam tyle stron produkujecie;D


ja jestem maniak fastfoodowo-chipsowy... nie umiem żyć bez tegoi mam potem problemy żołądkowe, nie tyję na szczęście ale cellulit jest:/

nawet mi się marzy taka restauracja z chipsami z rożnych stron wiata i daniami z chipsów ale chyba tylko ja bym to jadła;-) ale jakby ktoś takie coś otworzył to bym degustowała wszystkie chipsy




jak kiedyś zwariuję i otworzę bar chipsowy to macie chipsy gratis i miejsca dla VIPów
Ojj nie bylabys sama Ja tez jestem chipsojadem Uwieeeeelbiam je i moglabym jesc codziennie . Czasem tylko mi sie przejedzą to nie jest m przez 3 tyg i potem znow Dzs kupila sobie moje upragnione pringelsy mniaaaam
verzara jest offline Zgłoś do moderatora