Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-06, 20:15   #2046
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
też zamawiałam 25.12 i może napalilam się bo przyszło dziś awizo, ale szczerze bym się zdziwiła gdyby tak szybko doleciały. Byłby to rekord wszechczasów.
Więc nie siać pesymizmu!!!



trafne stwierdzenie.
ja jestem na dobrej drodze do takiego zapasu...
adusiadu, śliczna kolekcja!
zadowolona jesteś z gratisow?
widzę, ze masz moje ulubione róże



na wizażu nie ma czegoś takiego (ale jak nam utworzą podforum mineralne można by się pokusić o taki wątek...) ale na amerykańskich stronach jest tego zatrzęsienie...poszukaj choćby na forum edm (community-->forum)
szczerze mówiąc cieni używam od wielkiego dzwonu, ale te dwa perłowe powinny mi sie przydac, nie wiem jak z tym matowym, musze go spróbować, najwyzej poleci w świat
a gratisowy blush to podobno połączenie Waffle Cone i Nick nack (albo jakiegos podobnego) w stosunku 1:1, a ponieważ oba blushe mam, wiec jak mi sie spodoba to dorobię

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Śliczne! Tak się cieszę, że wszystko tym razem poszło gładko z zamówieniem.
A co jest tym gratisem niespodzianką, róż?
róż był wymieniony w gratisach, więc niespodzianką był któryś cien, ale nie pamietam który



A nie wiecie, drogie Wizażanki, jak to jest z tym podkładem co ma 6g? O co chodzi, ze on mniej wazy?


Postanowiłam wkleić zdjęcia blushy, bo pamietam, że parę Wizażanek pytało czasem o porównanie niektórych z nich. Mam nadzieję, że ulatwi to komuś życie

Blushe idą w podanej kolejności od mojego nadgarstka (mam nadzieje, ze widać gdzie on jest )

Fresh Air, Pink Ribbon, Soft Touch, Nick Nack, Snuggle, Soft Bronzer, Jingle Bells, Waffle Cone

#1 Flesz w ciemności
#2 Flesz w ciemności
#3 Flesz przy zapalonym świetle
#4 Lampka biurkowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00455.jpg (26,2 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00456.jpg (20,3 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00454.jpg (21,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00449.jpg (23,8 KB, 94 załadowań)

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-01-06 o 20:33 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora