Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odchudzanie - 30 kg. Może znajdę koleżankę do odchudzania?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-06, 22:31   #3641
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: odchudzanie - 30 kg. Może znajdę koleżankę do odchudzania?

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu zagłębiłabym się w wątek "Dietetyka". Na samej górze jest przyklejony wątek "10 Przykazań żywieniowych"- można się tam dowiedzieć na prawdę wielu ciekawych rzeczy Warto też przejrzeć wątek "Nasze Codzienne Jadłospisy". Podpatrzysz jak wyglądają redukcje innych dziewczyn i będziesz mogła wstawić swój, żeby go ocenili nasi wizażowi eksperci



Mogę wtrącić swoje 3 grosze? Generalnie fajnie, że nie ma słodyczy i innego śmieciowego jedzenia, ale zdecydowanie za mało białka. Jeśli zapoznasz się z lekturą, którą Ci poleciłam dowiesz się jak ważne (ba! niezbędne!) jest ono w diecie osoby odchudzającej się.
śniadanie jest ok, chociaż mogłabyś dodać do owsianki gruby plaster twarogu ze względu na białko właśnie. Obiadu już będę się bardzo czepiać W ogóle nie ma źródła białka. Do ryżu i warzyw trzeba było zjeść pierś z kurczaka gotowaną na parze/ chudą wołowinkę/ rybę/ kotlety sojowe. A ryż oczywiście wiesz, że na redukcji jadamy brązowy?
Jeśli chodzi o kolację to na redukcji najlepiej jeść ją totalnie białkową np. serek wiejski z warzywami, sałatkę z tuńczyka, sałatkę z piersią kurczaka. Generalnie zasada jest prosta- im bliżej do wieczora tym mniej węglowodanów w naszych posiłkach.
Kolejna rzecz do której się przyczepię to brak II śniadania i podwieczorku. żeby przemiana materii pracowała na pełnych obrotach TRZEBA jeść 5 posiłków dziennie. Na II śniadanie proponuję na przykład 2 kanapki z razowca z chudą wędlinką, tuńczykiem czy jajkiem na twardo i oczywiście warzywami, której w naszej diecie nigdy dość Modelowy podwieczorek na redukcji to z kolei np. serek homo naturalny i garstka orzechów, które zawierają niezbędne dla prawidłowego chudnięcia i funkcjonowania organizmu NKKT.
Heh... Pomądrzyłam się trochę, ale to tylko dlatego,że chciałabym, żeby Twoja dieta była możliwie jak najzdrowsza i najskuteczniejsza Mam nadzieję, że moje wywody do czegoś się przydadzą
A jeśli chodzi o ruch to super ekstra!
!
Limonko bardzo dziekuje za cenne rady musze zerknac do poleconych watkow ...
a co do mojego jedzonka to faktycznie daleko mu do idealu ale wszystkiego sie naucze

a dzisiaj juz troszeczke gorzej za kilka dni tz wyjezdza na długi okres czasu i dzisiaj bylismy u tesciow na obiadku ostatnie wspolne chwile i tesciowa przygotowała mega obiad ... wiedziałam ze nie moge tknac pieczeni i kapustki zapiekanej ... nie chcialam odmawiac ( wlasnie jak radzic sobie w takich sytuacjach?) wiec zjadłam troszke zupy ogórkowej i 3 pierozki z miesem z kurczaka a na sniadanie grachamka z serem i ogorkiem podwieczorek był kefirkowy i na kolacje zjadłam sałate z szynka z kurczaka
co do ruchu to 2 godziny szybkiego spacerku - wsumie latalaismy po sklepach i troche po parku pospacerowalismy - cwiczenia jakies 20 min przy 50 brzuszkach odpadam ...

spokojnej nocki kobitki
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora