Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 12:40   #534
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
anyolek jaka diete stosujesz? Ja probuje dostosowywac sie do zasad Sb ale najbardziej to glod mnie dopada wieczorem, ratuje sie kubkami zielonej herbaty, mam nadzieje,ze to okres przejsciowy i organizm musi sie przyzwyczaic do mniejszej ilosci jedzenia.

Co do cwiczen to na youtubie mozecie zobaczyc serie cwiczen np 8 min abs, 8 min legs itp, nie wiem czy dla was bylyby latwe ale na pewno filmiki jak nazwa wskazuje sa krotkie
Ja od samego poczatku jestem wierna 1000-1300 kcal- po otrzymaniu wagi, o jaka sie staralam, probowalam stopniowo zwiekszac zjadana ilosc kalorii, choc niewiele
teraz znow jestem na 1200- 1300 no i, jak wspomnialam- zerowym ruchu
dzis trzeci dzien dietki, choc kusi mnie, oj kusi... najtrudniej jest niestety powrocic do zdrowego odzywiania po dlugasnym okresie pozwalania sobie na wszystko
no coz, miejmy nadzieje, ze jednak mi sie uda
moje dziesiejsze menu nie rozni sie zbytnio od innych 'dietetycznych' dni, ale dzis wzielam sobie do pracy o jednego batonika muesli wiecej, niz zwykle- poprostu wczoraj padalam z glodu, w drodze z pracy musialam wstapic do sklepiku w celu nabycia czegos na zab...cale szczescie, ze skonczylo sie tylko na 5 (niemal natychmiast pochlonietych) mandarynkach
a oto dziesiejsze menu:
6.30- sniadanie: odtluszczony jogurt + mesli = 250 kcal
9.30- przekaska: batonik muesli = 61 kcal
12.30- lunch: salatka (2 pomidorki, pol ogorka, 15 dkg cous-cousa, puszka tunczyka, 5 dkg czarnych oliwek)= 400 kcal
15.00- przekaska: jogurt + batonik muesli= 130 kcal
18.30- znow przekaska: jablko= 70 kcal
20.00- kolacja: serek wiejski z cebulka i kromka chlebka ryzowego lub/ i Ryvity= 230 kcal

mam nadzieje, ze juz sie bede trzymac tego planu na dzis, w razie glodu pochlonie te mandarynki, ktore mi zostaly

a jak Wasze zmagania, laseczki??
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując