Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode - Kielce cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-08, 22:02   #3879
moonikkaa
Raczkowanie
 
Avatar moonikkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Lupetita Pokaż wiadomość
No właśnie, nie mam jeszcze pijęcia jak to wszystko rozplanować mysle, ze bedzie to też zależeć od tego czy zdecydujemy sie robic sesje z fotografem przed slubem czy po.... a tego jeszcze nie wiem ponadto bede miala nie lada problem ze znalezieniem kosmetyczki i fryzjera a to dlatego, że wesele i ślub mam koło Radomia i nikogo stamtad nie znam i po 1 w dniu slubu nie chcialabym przemieszczac sie z Kielc do Radomia a po 2 zadna kosmetyczka i fryzjerka nie przyjada do Radomia mnie upiekszac.... sama nie wiem jak to bedzie i zaczyna mnie to martwic
to rzeczywiście jest to trochę zakręcone i najlepiej bedzie jak bedziesz szukała Kogoś z Radomia

Cytat:
Napisane przez aga6891 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy brac kamerzyste i fotografa osobno czy skorzystac z usług kogos kto robi to i to?Jak jest u Was bierzecie dwie różne osoby, może mogłybyście mi polecic kogos, byłabym wdzięczna za namiary na priva.....bo rzeczywiście ten z allegro jest kiczowaty(jeżeli chodzi o fotki, fakt kuszące jest że oferuje 600 zdjęć na płytce ale jeżli mają tak wszystkie wyglądać to mi sie to nie uśmiecha, filmu od niego jeszcze nie oglądałam bo dopiero miał mi wysłac ale i tak już mu podziekuje).Bede wdzięczna za każdy namiar....
namiary na kamerzystów i fotografów poszły na priv
za DJ'a, fotografów i kamerzyste bedziemy płacic normalną cenę
__________________
27.06.2009 Cudowny Dzień
moonikkaa jest offline Zgłoś do moderatora