Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmuszanie do seksu:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-14, 08:26   #55
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: Zmuszanie do seksu:(

Czesc Kochane przepraszam,ze tak dlugo mnie nie bylo,ale mialam pare spraw na glowie,odebralam wyniki cytologii komorek nowotworowych nie ma ale sa jakies niejasnosci brudne tlo jak to lekarz powiedzial i musze co roku robic to badanie a co najwazniejsze usunac nadzerke.Jesli chodzi o mojego faceta zrazilam sie do niego strasznie,czuje ze moje uczucie do niego slabnie.ja jak go poznalam bardzo go szanowalam wlasnie za to ze nie nalegal na seks 1,5 roku nie bylo miedzy nami takiego zblizenia i nigdy nie powiedzial ze mu to przeszkadzalo moze dlatego ze nigdy tego wczesniej nuie robil i bal sie a jak juz zakosztowal no to sa teraz tego skutki.ja tez uwielbiam seks,bo wtedy on jest taki kochany uczuciowy jak powiem,ze mnie boli przerwie czy bedzie bardzo delikatny ale jesli chodzi o sprawe zabezpieczan nigdy nie zmienie zdania takie mam i juz i jesli mu nie pasuje trudno.Nie bede siebie unieszczesliwiac tylko po to zeby on byl szczesliwy.powiem wam jedno jestem taka,ze uwielbiam sie troszczyc o druga osobe cieszy mnie jak zrobie cos dla niego,np od kilku dni robie mu rano cherbatki do pracy,wczoraj mnie wkurzyl i nie zrobilam mu i wiecie co okropnie sie z tym czuje hehe dobrenie wiem jak to bedzie dalej ale poki co zrazil mnie do siebie strasznie bo pokazal,ze sie mna wcale nie przejmuje.a swoja droga wczorajszy dzien 13 byl dla mnie koszmarnynajpierw obsral mnie ptak,potem krolik odgryzl kabel od ladowarki do komorki marcina(myslalam ze umre),poklocilam sie rano z marcinem,a na koncu problemy kobiece zwariowac idzie hehe buzka
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując