Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Program "Chcę być piękna" !!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-15, 09:35   #20
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Cytat:
Napisane przez maniaa
.... oni w tym programie na prawde poważnie ingerują w wygląd ... Moim zdaniem, wiele zabiegów robionych jest uczestniczkom tego programu nie ze względu na to, ze ich faktycznie potrzebują ale po to, żeby widowiskowy efekt przemiany był jeszcze większy i żeby jeszcze lepiej zademonstrować oglądającym możliwości współczesnej chirurgii plastycznej we wszystkich jej aspektach - w mojej opinii program ten jest w dużym stopniu promocją usług klinik które wykonują te zabiegi.

...
uważam podobnie
- czytałam nawet gdzieś artykuł - że jeśli zgłosisz się do tego typu programu z chęcia poprawienia uszu - oni Ci je poprawią ale przy okazji powiekszą biust, zlikwiduja zmarszczki, powiększą oczy odessą tłuszcz z tych miejsc które ich zdaniem są za grube - tylko po to aby efekt był widoczny...

Wiec pisz ten list - napisz ile chcesz w sobie zmienić- ale gdy juz dojdzie do konsultacji z lekarzem pamietaj aby dobrze sie zastanowić...
jesteś jeszcze bardzo młoda i nie wiem czy jest sens aby w tak młodym wieku bardzo ingerować w wygląd.... Pamietaj ze będziesz musiała zrezygnować z "życia" pewnie na około miesiąc... Mozesz się tak poświęcic?

Przyznam sie ze ja u siebie też dużo bym poprawiła - zrobiłabym cos ze skórą twarzy, moją brodą, uszami, zębami, powiekszyłabym biust....
Ale -jesli przyszłoby co do czego zgodziłabym się tylko na zęby i uszy (a moze nawet jedno )

Życze powodzenia - ale przemyśl wszystko uważnie - wszystkie za i przeciw....
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując