Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-13, 17:55   #3236
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie nie do końca się zgodzić z Selectem - na mieszanej skórze może nierównomiernie schodzić z strefie gdzie skóra mocniej się "swieci" i po jakimś czasie może twożyć tam nieładne "plamy" podkładu. Przy mieszanej wygodniejszy może być Studio fix - po prostu nakładasz i zapominasz o podkładzie ;-)

A co sądzisz o fluidzie mineralnym MACa - krycie słabe do średniego, ładnie się wtapia, w konsystencji nie tak wodnisty jak Select (raczej "satynowy")? Minusem mogą być właściwości rozświetlające.
zgadzam się , dlatego napisałem że Select na mieszanej musi mieć za partnera dobry puder matuący, wtedy daje rade.

osobiście wole Studio Fix ale jeżeli ktos stawia przedewszystkim na naturalność to Select jest lżejszy i ''łatwiejszy'' do zakceptowania dla osoby która nie lubi czy boi się czegokolwiek mocniejszego na twarzy

mineralnego nie lubie, mam wrażenie że jest nie trwały, lepki i się waży na skórze, puder mineralny też mi nie podszedł, zostawiłem tylko ciemny jako bronzer i w tej roli jest ok
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora